mobile
REKLAMA

Odwiedź świat klocków LEGO® w Galerii Bemowo

W dniach 10-11 lutego w godzinach 10.00-20.00 do Galerii Bemowo zawita duński LEGOLAND® Billund z torem z elektrycznymi samochodzikami LEGO®, kultowymi postaciami zbudowanymi z klocków LEGO®, strefą zabaw klockami oraz grami zręcznościowymi na tabletach. Na uczestników wydarzenia czekają nagrody, w tym rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort w Danii.

inf. pras.
TAGI
Odwiedź świat klocków LEGO® w Galerii Bemowo

Warszawa to kolejny przystanek podczas międzynarodowej trasy LEGOLAND® Billund Roadshow 2018. Przez dwa dni mieszkańcy Warszawy – zwłaszcza najmłodsi klienci Galerii Bemowo – będą poznawać kolorowy i bajkowy świat LEGO®. Podczas wydarzenia do dyspozycji gości będą m.in. elektryczne samochody LEGO®, na których dzieci będą mogły bezpłatnie jeździć po wyznaczonym torze, multimedialna strefa z interaktywnymi grami, rodzinne strefy pełne klocków LEGO® do budowy własnych konstrukcji oraz wystawa kilkunastu budowli z klocków prosto z parku rozrywki w Billund, przy których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Uzupełnieniem spotkania będą konkursy wiedzy o LEGOLAND® oraz rywalizacja w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody – zestawy klocków LEGO®, bilety do LEGOLAND®, a nawet rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

Przed nami dwa dni super zabawy z klockami LEGO® w Galerii Bemowo. Na LEGOmaniaków oraz najmłodszych czekają atrakcje prosto z parku rozrywki LEGOLAND® z Billund, w tym konkurs, w którym nagrodą główną jest rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

LEGOLAND® Billund Resort to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie obchodzący w tym roku swoje 50-lecie. To jedna z najciekawszych i najbardziej kreatywnych propozycji na spędzenie rodzinnych wakacji. Otwarty w 1968 r. jest największym parkiem Legoland na świecie. Zwiedzający mają okazję podziwiać m.in. miniatury autentycznych budowli, jak stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski, olbrzymi posąg Indianina, Statuę Wolności i inne miniatury, związane zwłaszcza z tematyką duńską.

Regulamin konkursu, w którym nagrodą jest rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort dostępny na stanowisku konkursowym oraz w siedzibie Organizatora.

źródło zdjęcia https://pixabay.com/pl/photos/download/lego-2556158_1920.jpg?attachment&modal

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda