mobile

OFICJALNE OTWARCIE Speed Water Coastra najwyższego i najszybszego wodnego coastera na świecie!

W Poniedziałek Wielkanocny (2 kwietnia) największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze otworzył nowy Sezon 2018. Temu dniu towarzyszyły przedpremierowe przejazdy zupełnie nowym Speed Water Coasterem, jednak oficjalna premiera tej atrakcji odbędzie się w piątek 6 kwietnia, w dniu rozpoczynającym pierwszy weekend funkcjonowania Energylandii w nowym sezonie.

 

 

Informacja prasowa
OFICJALNE OTWARCIE Speed Water Coastra najwyższego i najszybszego wodnego coastera na świecie!

SPEED WATER COASTER

Po wybudowaniu w ubiegłym sezonie Speed Water Coastera, Energylandia przystąpiła do wykonania niezbędnych testów dopuszczających urządzenie do użytku. Przyszedł w końcu czas na jego oficjalną premierę długo oczekiwanej atrakcji!

Warto przypomnieć, że wysokość tej konstrukcji sięga 60 metrów, znów prędkość wagoników osiąga 110 km/h, dzięki czemu Speed Water Coastera można uznać za najwyższy i najszybszy na świecie wodny Roller Coaster.

Szybkość łodzi pędzących z niebagatelnej wysokości wprost do wody, a także dwa spashe, które zaliczamy podczas całej trasy dają niesamowite wrażenia. Wyjątkowości dodaje także fakt, że podczas przejazdu zobaczyć możemy panoramę Energylandii, a także malowniczego terenu, w którym powstał Park Rozrywki.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko