mobile

Okradł starsze małżeństwo, którym się opiekował

Do komisariatu Policji  na Bemowie zgłosiła się kobieta, która poinformowała,  że mężczyzna, który  oferował pomoc w opiece nad starszymi osobami, okradł  jej  rodziców. Z ustaleń  wynika, że w trakcie kilku dni pracy skradł im 3 tys. złotych.

Komenda Stołeczna Policji
Okradł starsze małżeństwo, którym się opiekował

Policjanci ustalili okoliczności całej sytuacji. Szybko potwierdzili tożsamość mężczyzny. Okazało  się, że ma on już na swoim koncie podobne przestępstwa, których dopuścił  się na terenie innego województwa.

Śledczy wszczęli dochodzenie i zgromadzili materiał  dowodowy. Z ich ustaleń wynikało, że 40-latek najprawdopodobniej przebywa na terenie Krakowa. To właśnie tam mężczyzna został zatrzymany. Doprowadzony przez  wolskich kryminalnych do celi na Woli, usłyszał  zarzut kradzieży. Tłumaczył policjantom, że miał to być jego sposób na utrzymanie się.

Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 40-latka. Adam  S. został aresztowany na trzy miesiące. Przestępstwo  kradzieży zagrożone jest karą  do 5 lat pozbawienia  wolności.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko