mobile
REKLAMA

OSIR Wawer

Dłuższe wieczory i wyższa temperatura za oknem sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu. Sprawdziliśmy, co dla mieszkańców Wawra przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Aleksandra Falkowska
TAGI
OSIR Wawer

Po pierwsze – pływanie, które modeluje sylwetkę, poprawia krążenie i wzmacnia mięśnie. OSiR WAWER oferuje mieszkańcom korzystanie z jednego z najbardziej nowoczesnych kompleksów kąpielowych w naszym kraju. Do dyspozycji są: basen sportowy z sześcioma torami pływackim oraz rekreacyjny, który wyposażony jest w liczny atrakcje wodne: gejzery, zjeżdżalnie czy hydromasaże. Dla miłośników relaksu przygotowano kompleks saun oraz jacuzzi. Pływalnia prowadzi również zajęcia zorganizowane. 
Po drugie – fitness. Regularne ćwiczenia fitnessowe poprawiają kondycję i pomagą w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Warto zapisać się na zajęcia grupowe, wtedy wzrasta motywacja do trenowania. W ośrodku znajdują się dwie sale: pierwsza z nich przeznaczona jest do aerobiku (odbywają się na niej zajęcia, np. zdrowy kręgosłup, stretching lub joga), w drugiej znajduje się siłownia z bieżniami, stepperami, rowerami, crosstrainerami oraz maszynami siłowymi. 
Po trzecie - squash, który jest idealny na wyładowanie energii. Na miejscu za drobną opłatą można wypożyczyć rakietę i piłkę. Obowiązkowo musimy zaopatrzyć się w obuwie na jasnej podeszwie, by nie zabrudzić kortu. W OSIR WAWER trwa właśnie wiosenny sezon squasha – rozgrywki odbywają się w sobotę o 9.00 dla grupy A oraz w niedzielę o 9.00 dla grupy B. W rankingu przoduje pan Krzysztof Panek – zagrał w dziesięciu meczach i we wszystkich wygrał. 
25 marca został otwarty również Skatepark. Miłośnicy ekstremalnej jazdy mogą skorzystać z rampy, grindboxu, funboxu czy poręczy. Skatepark w sezonie wiosna/lato 2017 jest czynny do 21.00. Ceny indywidualnych biletów wahają się od 3 do 5 złotych.  

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko