mobile

Otwarcie Boho Spa Ochota

Mieszkańcy stolicy pojawili się wczoraj licznie na otwarciu wyjątkowego salonu kosmetycznego na Ochocie. Właścicielka już w progu witała gości szampanem i słodkościami. Każdy mógł gratis skorzystać z bogatej oferty salonu.  

Anna Tomasik
Otwarcie Boho Spa Ochota

Wczoraj na mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce, do którego musicie koniecznie zajrzeć! To kameralne Boho Spa na Ochocie przy ulicy Tarczyńskiej 5. Salon kosmetyczny zdecydowanie inny od tych, które znamy. Już w progu wita nas orientalizm, aura tajemniczości i magii, a w powietrzu unosi się zapach kwiatowych olejków. W urokliwych i niezwykle klimatycznych pomieszczeniach, w otoczeniu zieleni i palących się lampionów, można poprawić urodę, samopoczucie i jeszcze zrelaksować się.  

Można skorzystać tutaj z szerokiej oferty zabiegów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno panie, jak i panowie. Poza tradycyjnymi zabiegami typu manicure i pedicure, Boho Spa na Ochocie oferuje masaże całego ciała lub częściowe gorącymi kamieniami i modelujące bańką chińską oraz zabiegi organiczne clochee-basic. Jest też autorski 90-minutowy zabieg na twarz z masażem twarzy, karku, głowy i medytacją.

- Jestem kosmetyczką. Pracuję już siedemnaście lat w zawodzie, a od sześciu lat mam własną działalność. Ten salon to jest jakby drugi salon, który otwieram. Bardzo mi się podobają klimaty boho, stąd pomysł na takie Boho Spa. Wprowadzam też bardzo innowacyjne zabiegi na twarz z medytacją podczas maski. Czegoś takiego nie ma w żadnym salonie. Prowadzę też terapie łączone, które również są bardzo innowacyjne. Najbardziej polecam zabiegi na twarz, terapie łączone, ponieważ ze względu na to moje ponad 15-letnie doświadczenie umiem bardzo dobrze poprowadzić  skórę i w zasadzie radzę sobie ze wszystkimi problemami skórnymi bez mocnych ingerencyjnych zabiegów (…). Pracuję na trzech markach, które są organiczne i polskie, mają bardzo dobre sprawdzone składy, więc ryzyko alergii i uczuleń jest zdecydowanie mniejsze - mówi Karolina Syroka, właścicielka salonu. I podkreśla, że z salonów kosmetycznych korzystają również panowie, którzy są bardzo wiernymi klientami i bardziej konkretnymi niż kobiety.

 

Tekst / foto: Anna Tomasik

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda