mobile

Pięciosetowy bój siatkarzy MOS Wola

W ostatni weekend siatkarze MOS Wola Warszawa udali się do Międzyrzeca Podlaskiego na mecz 11. kolejki II ligi mężczyzn z miejscowym Huraganem. Po zaciętym boju minimalnie lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali stołeczną ekipę 3:2.

Marcin Kalicki
Pięciosetowy bój siatkarzy MOS Wola

Na spotkanie w Międzyrzecu Podlaskim nie mogli narzekać kibice. Wyrównany mecz z pięknymi akcjami po obydwu stronach siatki cieszył oko każdego fana siatkówki. Aż trzy z pięciu setów kończyły się grą na przewagi. Do zespołu z Warszawy wrócił po kontuzji Paweł Pietkiewicz, co niewątpliwie cieszy trenera Krzysztofa Wójcika, który mimo porażki był umiarkowanie zadowolony z wywiezienia jednego punktu z trudnego terenu.    

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (26:28, 25:18, 27:25, 26:28, 15:9)

Składy:

Huragan Międzyrzec Podlaski: Tomasz Nowacki, Bartosz Szabaciuk, Bartosz Robert, Patryk Sobieszczak, Wojciech Gajosz, Rafał Kępka, Jakub Malczewski, Michał Gołębiowski, Rafał Ostapowicz, Paweł Łęgowski, Maciej Bielecki, Michał Bielecki.

MOS Wola Warszawa: Kajetan Iszczuk, Michał Gawrzydek, Brian Malangiewicz, Szymon Bąk, Ernest Kaciczak, Mateusz Trzciałkowski, Szymon Drzazga, Dorian Kowalczyk, Wojciech Wachowicz, Paweł Pietkiewicz, Jakub Buczek, Dominik Grot, Jakub Osiński.

- Tym razem ulegliśmy zespołowi z Międzyrzeca Podlaskiego w tie-breaku, czyli w ogólnym rozrachunku jesteśmy na remis. Punkt na wyjeździe cieszy, bo to wyjątkowo ciężka hala do gry, ale jest też niedosyt, bo mogliśmy nawet prowadzić 2:1 i nie wiadomo jak potoczyłby się wtedy czwarty set. Nie załamujemy jednak głów, bo w środę bardzo ważny mecz z UW i teraz to jest na naszej tapecie - powiedział Brian Malangiewicz, kapitan MOS Wola Warszawa.

A już 18 grudnia derby stolicy. Siatkarze MOS Wola Warszawa podejmowali będą Czołg AZS Uniwersytet Warszawski. Początek spotkania w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 o godz. 19:45.

Fot. MOS Wola Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda