Piękny mecz i pewna wygrana Warsaw Sharks

Wielkie święto futbolu amerykańskiego na Bemowie. Licznie zgromadzeni kibice na trybunach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej oglądali niesamowite spotkanie pomiędzy Warsaw Sharks i AZS UWM Olsztyn Lakers. Mecz łatwo i pewnie wygrały warszawskie „Rekiny” choć nie było to takie pewne od samego początku.

Pierwsze dziesięć minut sobotniego meczu Ligi Futbolu Amerykańskiego były bardzo wyrównane, nawet z niewielką przewagą gości. Na przyłożenie Antoniego Podgórskiego i podwyższenie Marcina Łojewskiego taką samą akcją odpowiedzieli „Jeziorowcy”. Po dziesięciu minutach na tablicy wyników widniał remis 7:7.

Po pierwszej przerwie „Rekiny” zmobilizowały się i pokazały wielką klasę. Każda kolejna część meczu przynosiła coraz większą przewagę stołecznej ekipy. Ostatecznie Warsaw Sharks pokonali AZS UWM Olsztyn Lakers 40:21. Dzięki wygranej „Rekiny” awansowały na pozycję lidera grupy B LFA1. Kolejny mecz drużyna ze stolicy rozegra 2 czerwca, a jej rywalem będzie Rhinos Wyszków.

Zapraszamy na fotorelację z sobotniego spotkania.