mobile

Pierwsze tegoroczne frezowanie - będą utrudnienia

Warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich rozpoczynają sezon frezowań, czyli szybkich remontów nawierzchni jezdni. Pierwszy z nich obejmie skrzyżowanie ulic Radzymińskiej, Łodygowej i Młodzieńczej. Prace zostały podzielone na dwa etapy.

Informacja prasowa/ fot. pixabay
TAGI
Pierwsze tegoroczne frezowanie - będą utrudnienia

W pierwszym etapie prac, od wtorku, 30 kwietnia, od godz. 22.00 do czwartku, 2 maja, do godz. 21.00 zamknięta dla ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Radzymińskiej. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się na drugiej jezdni. Kierowcy jadący w kierunku Marek przejadą na zachodnią jezdnia przez przewiązkę na wysokości ul. Gniazdowskiej, a na właściwą jezdnię wrócą przy ul. Mroźnej. W czasie prac ulica Łodygowa nie będzie miała połączenia z ul. Radzymińską, a objazd zostanie poprowadzony ulicami gen. T. Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka lub Tarnogórska – Tużycka – Potulicka. Jadący ul. Młodzieńczą będą mogli dojechać do skrzyżowania z ul. Radzymińską, ale tutaj będą musieli skręcić w prawo lub lewo. Z kolei jadący ul. Radzymińską od strony Pragi nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Młodzieńczą – będą musieli pojechać prosto i skręcić w ul. Krynoliny i ul. Kolejarską wrócić do Młodzieńczej.

Drugi etap prac rozpocznie się w czwartek, 2 maja, o godz. 21.00. Zamknięta dla ruchu zostanie wówczas zachodnia jezdnia ul. Radzymińskiej. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się na drugiej nitce drogi. Kierowcy jadący w kierunku Pragi przejadą na wschodnią jezdnia przez przewiązkę przed skrzyżowaniem z ul. Mroźną, a na właściwą jezdnię wrócą przed ul. Określoną. Utrzymany będzie skręt z ul. Radzymińskiej w ul. Mroźną, ale nie będzie można wyjechać z tej ulicy na ul. Radzymińską. Ulica Młodzieńcza będzie zamknięta od ul. Łasińskiej, kierowcy jadący od strony Marek będą musieli skręcić wcześniej w ul. Krynoliny i ul. Kolejarską dojada do Młodzieńczej. Nie będzie można również skręcić w lewo w ul. Łodygową  – objazd zostanie poprowadzony ulicami gen. T. Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka lub Tarnogórska – Tużycka – Potulicka. Jadący ul. Łodygową będą mogli dojechać do skrzyżowania z ul. Radzymińską, ale tutaj będą musieli skręcić w prawo lub lewo. Wszystkie prace zakończą się w niedzielę, 5 maja do godz. 4.00.

W pierwszym etapie prac, od 30 kwietnia do 2 maja, autobusy linii 145, 345 i nocnej N62 pojadą objazdem ulicami: gen. T. Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka. W drugim, od 2 maja wieczorem do 5 maja rano, autobusy linii 145 i 512 pojadą ulicami: Gilarska – Samarytanka – Z. Jórskiego. Natomiast autobusy linii 527 będą kursowały ulicami: św. Wincentego – Borzymowska – Trocka.

Źródło: UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda