mobile
REKLAMA

Pierwszy mecz rundy wiosennej przy Konwiktorskiej

W najbliższą sobotę 18 marca o godzinie 15:00 Polonia Warszawa zmierzy się z Wartą Poznań. To pierwszy mecz w tej rundzie rozegrany na Stadionie Polonii w Warszawie. Bilety od 6 zł!

Mateusz Gawliński
Pierwszy mecz rundy wiosennej przy Konwiktorskiej

Pierwsze spotkanie obu drużyn to pierwsza kolejka mistrzostw 1921 roku. W meczu na wyjeździe, Czarne Koszule pokonały wówczas Poznaniaków 1:0. Od tamtej pory minął prawie wiek. Do tej pory zespoły rozegrały między sobą 48 oficjalnych spotkań ligowych. Ostatnie z nich odbyło się w sierpniu ubiegłego roku. Górowali wtedy zawodnicy Warty 0:1.

W najbliższą sobotę Polonia będzie miała szansę do rewanżu. Spotkanie odbędzie się w Warszawie na Stadionie przy ulicy Konwiktorskiej. Obie drużyny mają apetyt na zwycięstwo, gdyż w tabeli III ligi dzielą je tylko dwa punkty.

W sytuacji w której jesteśmy, każdy mecz jest niezwykle ważny. Wierzę w nasz zespół! Po ostanim meczu jesteśmy podwójnie zmotywowani i jestem przekonany, że komplet punktów zostanie przy Konwiktorskiej - mówi Krystian Pieczara, zawodnik Polonii Warszawa.

Zapraszamy na Konwiktorską wszystkich warszawiaków. Zarówno tych regularnie kibicujących Polonii, jak również tych wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zobaczyć naszej drużyny w akcji. Bilet za 6 zł to doskonała okazja, by przyjść, zobaczyć i poczuć atmosferę Polonii – mówi Jerzy Engel, prezes Polonia Warszawa S.A.

Nowy cennik powstał w porozumieniu z przedstawicielami grup kibicowskich. Na ich wniosek powraca m.in. tańszy bilet dla kobiet. Klub wyszedł też ze specjalną propozycją dla młodszych fanów piłki nożnej wraz z opiekunami. Nowością na Konwiktorskiej od wiosny będzie sektor rodzinny na którym, oprócz klasycznych emocji sportowych, dzieci będą mogły wziąć udział w dodatkowych atrakcjach zorganizowanych na miejscu. Bilety na ten sektor będzie można nabyć pojedynczo lub w pakiecie na całą rundę wiosenną. Jednorazowa wejściówka dla dwóch osób – dorosły i dziecko – kosztować  będzie 20 zł. Im większa rodzina, tym niższa cena biletu. Podobnie jest z karnetami rodzinnymi na całą rundę wiosenną.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko