mobile
REKLAMA

Piłkarski weekend w Warszawie

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów „Piłkarski weekend w Warszawie”, w którym będziemy przedstawiali zapowiedzi spotkań rozgrywanych w sobotę i niedzielę przez stołeczne drużyny. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem i kibicowania warszawskim zespołom.

Marcin Kalicki
TAGI
Piłkarski weekend w Warszawie

Rozgrywki młodzieżowe:

21.04, godz. 8:30 - Turniej Małego Bohatera w kat. U-7 (2011) - boisko przy Szkole "Żagle" (Warszawa-Falenica, ul. Lokalna 51)

21.04, godz. 10:00 - V liga okręgowa E1 Orlik (2007) - KS Armado II Warszawa – WAPN, boisko przy arena Armado (Warszawa-Ursynów, ul. Puławska 266)

21.04, godz. 11:00 - 2 liga okręgowa D1 Młodzik (2005) - UKS Białe Wilki Warszawa – WAPN, boisko przy Strefie Sportu Rembertów (Warszawa-Rembertów, ul. Strażacka 121).

21.04, godz. 13:30 - V liga okręgowa E2 Orlik (2008) - Football Talents – WAPN, boisko przy SP 96 Warszawa-Ursynów, ul. Sarabandy 16/22)

22.04, godz. 10:30 - 1 liga okręgowa C2 Trampkarz (2004) - WAPN - KS Ursus Warszawa, boisko przy ZS im. Konarskiego (Warszawa-Wola, ul. Okopowa 55a)

22.04, godz. 12:30 - 1 liga wojewódzka A1 Junior (1999) - WAPN - AP Sochaczew, boisko przy ZS im. Konarskiego (Warszawa-Wola, ul. Okopowa 55a)

22.04, godz. 15:00 - V liga okręgowa D2 Młodzik (2006) - WAPN - UKS ASzWoj Rembertów, boisko przy ZS im. Konarskiego (Warszawa-Wola, ul. Okopowa 55a)

Rozgrywki seniorów:

III liga:

21.04, godz. 17:00 - KS Ursus Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

22.04, godz. 12:00 - Legia II Warszawa – MKS Ełk

Liga okręgowa:

21.04, godz. 11:00 - Hutnik Warszawa – Dąb Wieliszew

21.04, godz. 11:00 – Olimpia Warszawa – Bóbr Tłuszcz

21.04, godz. 11:00 – Escola Varsovia Warszawa – Błyskawica Warszawa

21.04, godz. 11:00 – Grom Warszawa – KS Konstancin

22.04, godz. 11:00 – SEMP Ursynów – Przyszłość Włochy

22.04, godz. 11:00 – Unia Warszawa – Wisła Maciejowice

22.04, godz. 11:00 – Ursus II Warszawa – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

A Klasa:

21.04, godz. 11:00 – SKP Korona Warszawa – Legion Warszawa

21.04, godz. 11:00 – Świt Warszawa – Tur Jaktorów

21.04, godz. 17:00 – Gwardia Warszawa – MKS II Piaseczno

21.04, godz. 14:00 – UKS Siekierki – Okęcie Warszawa

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko