mobile

Piłkarski weekend w Warszawie

W najbliższy weekend kibiców stołecznej piłki nożnej czeka wiele emocjonujących spotkań. Zapraszam do zapoznania się z „rozkładem jazdy” na sobotę i niedzielę.

Marcin Kalicki
TAGI
Piłkarski weekend w Warszawie

Rozgrywki młodzieżowe:

12.05., godz. 13:30 – II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 – MLKS Victoria Sulejówek – WAPN, Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku (Sulejówek, ul. Krasińskiego 6)

12.05., godz. 15:30 – V liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 – WAPN – ATP II Warszawa, boisko przy Zespole Szkół Fototechnicznych, ul. Spokojna 13

12.05., godz. 17:15 – V liga okręgowa E2 Orlik Grupa 6 – WAPN – Warszawska Akademia Piłkarska, boisko przy Zespole Szkół Fototechnicznych, ul. Spokojna 13

13.05., godz. 10:30 – I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 – WAPN – MUKS Kosa Konstancin, boisko przy Zespole Szkół im. M. Konarskiego przy ul. Okopowej 55a

13.05., godz. 12:15 – V liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 – WAPN – UKS Sarma Wola, boisko przy Zespole Szkół im. M. Konarskiego przy ul. Okopowej 55a

Rozgrywki seniorskie:

Lotto Ekstraklasa

13.05., godz. 18:00 Legia Warszawa – Górnik Zabrze

III liga

12.05., godz. 13:30 Ursus Warszawa – Legia II Warszawa

12.05., godz. 19:00 Polonia Warszawa – Victoria Sulejówek

IV liga

12.05., godz. 12:00 Drukarz Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki

Liga okręgowa

12.05., godz. 11:00 Agape Białołęka (Warszawa) – Escola Varsovia Warszawa

12.05., godz. 11:00 Przyszłość Włochy (Warszawa) – Ursus II Warszawa

13.05., godz. 12:30 Błyskawica Warszawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

A Klasa

12.05., godz. 10:00 Legion Warszawa – Inter Warszawa

12.05., godz. 16:00 Grom II Warszawa – UKS Siekierki (Warszawa)

12.05., godz. 17:00 Victoria Zerzeń (Warszawa) – Amur Wilga

13.05., godz. 18:00 PKS Radość (Warszawa) – Wisła Dziecinów

B Klasa

12.05., godz. 13:00 AON II Rembertów – KS Wesoła (Warszawa)

12.05., godz. 15:00 Zły Warszawa – Bednarska Warszawa

12.05., godz. 16:00 SF Wilanów (Warszawa) – UKS Tarczyn

12.05., godz. 17:30 PKS II Radość (Warszawa) – Walka Kosów

12.05., godz. 17:30 GKP Targówek (Warszawa) – Iglica Warszawa

13.05., godz. 11:00 Akademia Piłkarska Brychczy Warszawa – Amigos Warszawa

13.05., godz. 17:30 Coco Jambo Warszawa – KS Blizne

13.05., godz. 17:30 Kamionek Warszawa – KS II Łomianki

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko