mobile
REKLAMA

Piłkarze Polonii Warszawa wznawiają treningi po przerwie

Nad Polskę stopniowa nadciąga zima, dla piłkarzy Czarnych Koszul ma być to jednak gorący okres ciężkiej pracy.

Błażej Ślęzak/fot. Zbigniew Luchciński, kspolonia.pl
TAGI
Piłkarze Polonii Warszawa wznawiają treningi po przerwie

Trener Krzysztof Chrobak wraz ze swoim sztabem przygotował interesujący plan przygotowań do rundy rewanżowej rozgrywek o mistrzostwo III ligi gr. I. Piłkarze mają rozegrać siedem gier kontrolnych z czego cztery z nich rozgrywane będą z rywalami z wyższej ligi.
Polonia zakończyła rundę jesienną na 9 lokacie ze stratą 10 oczek do lidera tabeli. Kibice, mając w pamięci sezon 2015/16 i odrobienie takiej samej straty, liczą na przebojowy marsz w górę tabeli w nadchodzącej rundzie. Jakie są na to szanse?
Nowe twarze przy Konwiktorskiej 6 i pierwszy sparing z…Polonią
Do zespołu Czarnych koszul dołączył już Krystian Pieczara, który opuścił 2 ligowy ŁKS Łódź i zdecydował się wrócić do Polonii. Zawodnik, występujący na pozycji napastnika lub skrzydłowego jest najskuteczniejszym strzelcem Polonii od momentu opuszczenia przez nią Ekstraklasy. Krystian ma podnieść poziom rywalizacji z przodu i zapewnić w rundzie rewanżowej większą skuteczność w ofensywie. Dobrą wiadomością dla sztabu Polonii oraz kibiców jest prognozowany powrót Michała Oświęcimki. Defensywny pomocnik, znany ze swojej nieustępliwości i świetnej gry w defensywie, najprawdopodobniej będzie gotowy do gry w połowie nadchodzącej rundy. Polonia w swoim pierwszym, tegorocznym kontrolnym meczu odniosła zwycięstwo. Podopieczni K. Chrobaka pokonali na bocznym boisku drużynę MKS Polonia Warszawa występującą w Centralnej Lidze Juniorów 3:1. Kibice mają nadzieję, że to dobry prognostyk przed zbliżającą się rundą rewanżową. Pierwszy mecz na wiosnę już 10.03.2018r.. Zachęcamy do śledzenia spotkań Czarnych Koszul!

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda