mobile

Pod osłoną nocy okradł bar

Policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu na podstawie własnych ustaleń operacyjnych dotarli do mężczyzny, który pod osłoną nocy najprawdopodobniej okradł bar. 36-latek wszedł do lokalu przez otwarte okno i wyniósł z niego cenne przedmioty o łącznej wartości prawie 20 tysięcy złotych. Usłyszał zarzut, odpowie za kradzież.

inf. prasowa
Pod osłoną nocy okradł bar

Do komendy wpłynęło zawiadomienie właściciela baru, który zorientował się, ze ktoś w nocy okradł jego lokal. Początkowo pokrzywdzony nie do końca wiedział jak do tego doszło. Okazało się, że sprawca wszedł do środka przez otwarte okno. W ciągu nocy mężczyzna wyniósł z baru sprzęt elektroniczny i inne cenne rzeczy o łącznej wartości blisko 20 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się policjanci operacyjni z wydziału mienia. Po wnikliwych ustaleniach i sprawdzeniach wpadli na trop podejrzanego. 36-latek został zatrzymany kilka dni temu.

Mężczyzna początkowo nie chciał się przyznać. Nie sądził jednak, że funkcjonariusze wiedzą dokładnie wszystko i mają niezbite dowody.

Zatrzymany usłyszał zarzut dokonania kradzieży.

 

 

 

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak/g.p

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda