mobile
REKLAMA

Pogrom na Rogalińskiej

Drużyna MOS Wola Warszawa po poniedziałkowej wygranej 3:1 z zespołem MKS MDK Warszawa w kolejnym meczu podejmowała we własnej hali…MKS MDK II Warszawa. Lider rozgrywek Mazowieckiej I Ligi Juniorów rozgromił w derbowym spotkaniu rywala 3:0.

Marcin Kalicki
Pogrom na Rogalińskiej

Znakomita zagrywka, bardzo wysoka skuteczność w ataku i dobra gra blokiem - wszystko to mieli okazję zobaczyć kibice zgromadzeni w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2, którzy oglądali pojedynek stołecznych ekip. Swoją wyższość zawodnicy z Woli pokazali szczególnie w dwóch pierwszych setach, kiedy to oddali swoim przeciwnikom zaledwie dwadzieścia punktów. Trzecia partia trwała kilka minut dłużej, choć wygrana MOS-u nie była nawet przez chwilę zagrożona. Podopieczni trenera Konrada Copa w ekspresowym tempie rozprawili się z rywalem pewnie zwyciężając 3:0.

MOS Wola Warszawa - MKS MDK II Warszawa 3:0 (25:9, 25:11, 25:19)

Wolska ekipa zagrała w składzie: Michał Gawrzydek, Jaromir Orlicz, Jakub Buczek, Adam Antoński, Przemysław Gadziński, Bartosz Gomułka, Kacper Kulesza, Dawid Bulira, Maciej Pieńkowski, Karol Jakóbczak, Michał Kulesza, Piotr Szlęzak, Mikołaj Pisarski.

- Wygraliśmy z MKS MDK II 3:0, co nas bardzo cieszy. Mecz nie stał na wysokim poziomie co pokazał wynik w poszczególnych setach. Pozostajemy nadal na pozycji lidera. Skupiamy się już na kolejnym meczu, który zagramy w Siedlcach - powiedział po zakończeniu spotkania Michał Kulesza (MOS Wola). - Mecz z drugą ekipą MDK Warszawa nie był ciężkim spotkaniem. Wymagał od nas koncentracji na detalach i nie popełnianiu niepotrzebnych błędów. Utrzymaliśmy ten poziom przez dwa sety, łatwo wygrywając. Trzecia partia była troszkę cięższa. Wymagała od nas większego nakładu sił, gdyż straciliśmy swoją koncentrację w grze. Jednakże szybko wysnuliśmy z naszej gry wnioski i ten set także wygraliśmy - dodał Piotr Szlęzak, zawodnik gospodarzy.

Kolejne spotkanie juniorzy MOS Wola rozegrają w piątek, 13 grudnia. Ich rywalem będzie drużyna KPS Siedlce. Mecz odbędzie się w hali sportowej przy ul. Prusa 10 w Siedlcach. Początek meczu o godz. 18:30.

Fot. MOS Wola  

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda