mobile

Policja poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego

Wczoraj około godziny 17:00 chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim zabrał ojciec i odjechał w nieznanym kierunku. Około 21:00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec Dawida nie żyje. Do tej pory nie wiadomo gdzie przebywa dziecko. Poszukiwania prowadzone są w Grodzisku Mazowieckim, Warszawie i okolicach. 

Redakcja/ fot. policja.waw.pl
TAGI
Policja poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego

Chłopiec ubrany był w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy i niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Ojciec dziecka znaleziony został w okolicach torów kolejowych, śmiertelnie potrącony przez pociąg. Njaprawdopodobniej było to samobójstwo. Szara skoda fabia o numerze rejestracyjnym WGM 01K9, którą się poruszali, znaleziona została około 3 kilometrów od wspomnianych torów. Policja informuje, że przed śmiercią ojca, mogli poruszać się samochodem na trasie Grodzisk - Okęcie. Na  głównie tym odcinku skupione są poszukiwania. 

Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce poinformowała rosyjskie media, że Dawid Żukowski, zaginiony pięciolatek z Grodziska Mazowieckiego jest obywatelem Rosji. Policja kontynuuje poszukiwania dziecka; służby proszą o wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu chłopca.

Policja zwraca się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda