mobile
REKLAMA

Policja poszukuje właścicieli skradzionych przedmiotów

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do mieszkania oraz kradzieży. W trakcie postępowania funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Osoby, które rozpoznają opublikowane przedmioty, jako swoje, albo zna właściciela- proszony jest o kontakt z policją.

Informacja prasowa
Policja poszukuje właścicieli skradzionych przedmiotów

W trakcie czynności policjanci prowadzący postępowanie zatrzymali osoby podejrzane. Odzyskano też część biżuterii. Jednak dotychczas ustalone osoby pokrzywdzone nie rozpoznały jej, jako swojej.

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje rzeczy opublikowane na zdjęciach, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 60 313 71, numery całodobowe do oficera dyżurnego jednostki 22 603 92 50, 22 603 92 52, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: mokotow.policja.waw.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda