mobile

Policja prosi o pomoc. Rozpoznajecie tych mężczyzn?

Śródmiejscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie brutalnego pobicia obywatela Ukrainy. W związku z tym apelują o pomoc. Do zdarzenia doszło miesiąc temu, w piątek 20 września przy ul. Marszałkowskiej 99.

 

Informator Stolicy Informacja Prasowa KRP I
Policja prosi o pomoc. Rozpoznajecie tych mężczyzn?

Ponad miesiąc temu, w piątek 20 września, doszło do brutalnego pobicia obywatela Ukrainy. Wszystko wydarzyło się przy ulicy Marszałkowskiej 99. Jak na razie policjanci ustalili, że Ukrainiec został zaatakowany przez trzech mężczyzn bez powodu. Napastnicy pobili go w sposób niezwykle brutalny. Jeden z nich zadał pokrzywdzonemu cios nożem w okolice uda. Policja opublikowała zdjęcia oprawców z prośbą o pomoc w śledztwie. Jeśli ktoś był światkiem tego przykrego wydarzenia lub rozpoznaje któregoś z napastników powinien zwrócić się z informacją na ich temat do policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać bezpośrednio prowadzącemu postępowanie pod nr 510785382 lub dzwoniąc na numer 22/ 603 91 30 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko