mobile

Policjantka na spotkaniu u weteranów Powstania Warszawskiego

Policjantka z Woli zorganizowała spotkanie w domu wsparcia dla weteranów Powstania Warszawskiego prowadzonego przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski, gdzie rozmawiała o bezpieczeństwie. W spotkaniu udział wzięła Agnieszka Serwata z wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

Redakcja
Policjantka na spotkaniu u weteranów Powstania Warszawskiego

W poniedziałek w domu wsparcia dla weteranów Powstania Warszawskiego prowadzonego przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski odbyło się spotkanie, które zorganizowali policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV wraz z Agnieszką Serwata z wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Głównym celem spotkania była rozmowa z weteranami o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

Nadkomisarz Joanna Malina przy udziale Agnieszki Serwaty omówiły postępowanie w przypadku kradzieży, czy też zagubienia dokumentu. Spotkanie było okazją to poruszenia tematu związanego z oszustwami na tzw. „policjanta”.

Seniorzy zadawali mnóstwo pytań, opowiadali również o własnych doświadczeniach. Na koniec otrzymali kalendarze z numerem 112 oraz zakładki informujące o tym jak nie dać się oszukać. Z pewnością to nie ostatnie takie spotkanie z udziałem wolskich policjantów.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda