mobile

Polonia Warszawa - #Idzie nowe

Nowy rok Polonia Warszawa rozpoczęła pod znakiem zmian organizacyjnych w strukturach klubu. Kibice mają nadzieję, że nadchodzi długo wyczekiwana stabilizacja prowadząca konsekwentnie do powrotu na boiska Ekstraklasy

Błażej Ślęzak
Polonia Warszawa - #Idzie nowe

Za sterem najstarszego klubu stolicy stanie Piotr Kaluba. Nowy Prezes Zarządu jest m.in. absolwentem Real Madrid Graduate School, w przeszłości zdobywał doświadczenie we współpracy z Koroną Kielce. W momencie pisania artykułu nie są znane jeszcze konkretne cele jakie nowy Prezes stawia przed drużyną, ale możemy założyć, że są zbieżne z tymi, które już znamy – budowa drużyny, która w przyszłym sezonie z powodzeniem zawalczy o awans na poziom centralny. Zmiany zaszły nie tylko w strukturach organizacyjnych, ale również w pierwszej drużynie. Do Polonii dołączyło łącznie 4 nowych zawodników. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że wszyscy mieli w swojej karierze epizod gry w Czarnej Koszuli i są emocjonalnie z tym klubem związani. Wydaje się, że polityka transferowa nastawiona na sprowadzanie graczy, którym Polonia jest bliska sercu wydaje się być jak najbardziej prawidłowa.

Kibice Polonii dają z siebie 125%

Udowodnili, że są 12 zawodnikiem tej drużyny w pełni tego słowa znaczeniu. Zbiórka pieniędzy prowadzona przez fanów zakończyła się ogromnym sukcesem. Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl zebrano łącznie 125% założonego celu. Właściwa część pokryje pensję kluczowych zawodników, nadwyżka ma być przeznaczona na cele związane z bieżącą działalnością klubu.

Głód futbolu przy K6

Kibice, którzy nie mogą doczekać się startu nowej rundy z pewnością zawiedli się informacją, że ta została przełożona o tydzień. Z powodu srogiej zimy, która nawiedziła Polskę na początku Marca podopieczni K. Chrobaka rundę rewanżową rozpoczną 17 Marca o godzinie 17:00. Na dobre wychodzi jednak to, że zamiast meczu wyjazdowego będą mieli okazję zagrać przed własnymi kibicami. Na Konwiktorską przyjedzie drużyna Ursusa Warszawa.
Zapraszamy serdecznie!

Zdjęcie - kspolonia.pl

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko