mobile
REKLAMA

Polonia wciąż czeka na przełamanie

W Wielką Sobotę Polonia gościła na Konwiktorskiej lidera III ligi, Sokoła Aleksandrów Łódzki. Czarnym Koszulom nie udało się odnieść pierwszego ligowego zwycięstwa w tym roku. Goście wygrali 1:0.

Szymon Przedpełski/ fot. Michał Osiak
TAGI
Polonia wciąż czeka na przełamanie

W składzie Polonii zabrakło pauzującego za kartki Krystiana Pieczary, najlepszego strzelca zespołu. Pod jego nieobecność siła ognia gospodarzy znacząco zmalała. W kilku stworzonych przez Polonię sytuacjach zawodziło wykończenie.

Jedyna bramka meczu padła już w 3 minucie, a jej autorem był obrońca Sokoła Woźniczak. Był to być może najbardziej kuriozalny gol całego sezonu. Woźniczak wybił futbolówkę z rzutu wolnego z okolic własnego pola karnego, przeleciała ona całe boisko a źle jej lot obliczyl Balawejder i dał się przelobować. Ten gol doskonale zobrazował cały mecz, który stał na niskim poziomie.

Polonia po 5 meczach rundy wiosennej ma na koncie tylko jeden punkt spadła na 8 pozycję w tabeli. W najbliższej kolejce będzie miała szansę się przełamać, zagra na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie, zespołem z dołu tabeli.


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda