mobile

POP Żelazna w remoncie. Gdzie wgrać uprawnienia?

W poniedziałek, 3 grudnia zacznie się remont Punktu Obsługi Pasażerów przy ulicy Żelaznej 61. Osoby uprawnione do bezpłatnych przejazdów będą mogły w tym czasie kodować uprawnienia w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego, tuż obok.

Informacja prasowa
POP Żelazna w remoncie. Gdzie wgrać uprawnienia?

Punkt Obsługi Pasażerów przy ulicy Żelaznej 61 będzie nieczynny z powodu remontu od poniedziałku 3 grudnia do odwołania. W tym czasie dłużej, bo w godz. 7.00 – 20.00, czynny będzie pobliski POP przy stacji metra Rondo ONZ.

W czasie remontu punktu przy ulicy Żelaznej osoby niepełnosprawne, Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi (osoby wyszczególnione w taryfie przewozowej) oraz osoby, które ukończyły 70 lat, uprawnienia do bezpłatnych przejazdów będą mogły zakodować w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego, mieszczącej się również przy ulicy Żelaznej 61. Prosimy o zgłoszenie się do recepcji ZTM od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-20.00.

Uprawnienia do bezpłatnych przejazdów na Warszawską Kartę Miejską można wgrywać także w pozostałych Punktach Obsługi Pasażerów ZTM w dni powszednie, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu: (22) 45-94-131 w godz. 8.00-16.00.
 

Źródło: ZTM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda