mobile

Potańcówki przy Fontannie

Stołeczna Estrada zaprasza na wydarzenie cykliczne "Potańcówki przy Fontannie". Zatańczymy o godzinie 19:00 już w najbliższą niedzielę 15 lipca.

Informacja prasowa
Potańcówki przy Fontannie

W pięć letnich, sobotnich wieczorów porwą nas do tańca muzycy, którzy w trakcie koncertów na żywo zaprezentują klimaty niezapomnianych warszawskich szlagierów. Nie zabraknie też okazji do tańca dla miłośników anti-age music, folku, popu czy uwielbianego przez wszystkich rock’n’roll’a. Publiczność rozgrzeją również DJ-e, a profesjonalni tancerze nauczą kroków i zachęcą do wspólnej zabawy nawet nieczęstych bywalców parkietu. 

Drewniany podest oraz scena stanęły już w samym sercu Podzamcza, gdzie czekają na sobotni wieczór. W Multimedialnym Parku Fontann na pewno nie musimy martwić się o frekwencję.

Dnia 15.07 zagra Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół przenoszący słuchaczy do czasów, w których królowały przeboje Adama Astona, Henryka Warsa czy Jerzego Petersburskiego. Grupa powstała z zamiłowania do dawnych, przedwojennych melodii i piosenek. Kontynuuje tradycję rewiowych wykonań utworów tanecznych i sentymentalnych zachowując przy tym ich naturalny i ponadczasowy czar.

Źródło: Stołeczna Estrada, fot. http://estrada.com.pl/potancowki-przy-fontannie/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda