mobile
REKLAMA

Pożegnalna impreza w parku edukacyjno-rozrywkowego przy Urzędzie Dzielnicy Wola

Wakacje dobiegają końca w wraz z nimi kończy działalność park edukacyjno-rozrywkowy, który przez całe lato funkcjonował przy Urzędzie Dzielnicy Wola. Letnia strefa zabawy, rekreacji i relaksu dziennie obsługiwała ok. 700 osób. Impreza pożegnalna parku zaplanowane jest na niedzielę 27 sierpnia.

inf. pras.
TAGI
Pożegnalna impreza w parku edukacyjno-rozrywkowego przy Urzędzie Dzielnicy Wola

Letni park edukacyjno-rozrywkowy znajdujący się na placu przy Urzędzie Dzielnicy Wola zainaugurował swoją działalność 7 lipca. Przez prawie 2 miesiące swojej działalności cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży spędzającej wakacje w Warszawie, a także ich rodziców i opiekunów. - Nasz park okazał się ogromnym sukcesem i był bardzo ciekawą propozycją aktywnego spędzenia wolnego czasu na Woli - cieszy się Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Wola. - Z naszych obliczeń wynika, że każdego tygodnia bawiło się w nim ponad 4 tys. dzieci i młodzieży z całej Warszawy, nie tylko z naszej dzielnicy - dodaje.
Przez całe wakacje na młodych warszawiaków czekały 4 strefy tematyczne (rekreacyjna, edukacyjna, sportowa i scena), w których każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. W strefie rekreacyjnej na najmłodszych czekał mini park rozrywki oraz zabawy i animacje. W strefie edukacyjnej odbywały się ciekawe warsztaty, zajęcia czy spotkania, związane z nauką czy np. ginącymi zawodami. W strefie sportowej funkcjonował sportowy plac zabaw na młodzieży i dzieci natomiast scena była zarezerwowana na bogaty program artystyczno-edukacyjny. Tu odbywały się występy teatrzyków, koncerty, spotkania z ludźmi sportu, którzy opowiadali o swoich dyscyplinach czy animacje dla dzieci oraz ich rodziców. W parku funkcjonowała też strefa dla dorosłych, gdzie opiekunowie dzieci mogli w spokoju poczytać książkę czy odpocząć na leżaku.
Teraz nadszedł czas na efektowne podsumowanie działalności punktu. - Zapraszamy już w niedzielę, 27 sierpnia. Będzie to okazja do podsumowania działalności naszego parku - zachęca Krzysztof Strzałkowski. - Tego dnia na dzieci, młodzież i rodziców będzie czekał ciekawy i szerszy program artystyczno-animacyjny - dodaje Burmistrz.
Harmonogram, niedziela 27 sierpnia:

11:00 - Otwarcie parku
11:10 - Ula Pakuła Show - 30 min zabawy z muzyką
11:40 - Spotkanie ze światem iluzji
12:10 - Trening z Kamilem Rutą - Mistrzem Europy w kick boxingu
12:30 - Strzelanie rakiet do nieba
12:45 - Zabawy z bańkami mydlanymi
13:00 - Ula Pakuła show cz. 2
13:40 - Konkurs na ergometrach (spotkanie z medalistą olimpijskim)
14:00 - Pokoloruj świat - ciekawe zjawiska fizyczno-chemiczne
14:15 - Wyścigi rydwanów - mistrzostwa Woli
14:45 - Mini Mam Talent
15:00 - Zumba dance z Natalią Krzemieniecką
15:30 - Przedstawienie Teatru Fantazja
16:15 - Uroczysta dekoracja zwycięzców konkursów przez władze Dzielnicy
16:30 - Ula Pakuła show cz. 3
17:15 - dyskoteka pana Jacka
18:30 - zakończenie imprezy
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko