mobile

Poznaj Sąsiada na Bródnie

Chcesz poznać swoich sąsiadów, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz pomysł na wydarzenie integrujące Twoje sąsiedztwo? Warsztaty Sąsiedzkie na Bródnie to okazja, żeby dowiedzieć się jak to zrobić!

Informacja prasowa/ fot. pixabay
TAGI
Poznaj Sąsiada na Bródnie

Warsztaty sąsiedzkie to zwycięski projekt z budżetu obywatelskiego Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy organizowany przez Fundację Pole Dialogu, którego celem jest integracja mieszkańców Bródna oraz poruszenie tematu sąsiedztwa. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się w jaki sposób wywierać pozytywny wpływ na swój blok czy podwórko oraz jak organizować i zyskać fundusze na wydarzenia integrujące sąsiadów. Rezultatem warsztatów będzie wymiana konkretnych dobrych przykładów działań sąsiedzkich oraz ich opracowanie w Kodeks Sąsiada, który opublikowany zostanie w formie plakatów dostępnych do samodzielnego powieszenia w sąsiedztwie uczestników.

Zapraszamy mieszkańców do rejestracji na jeden z warsztatów:
17 sierpnia 11.00-14.00 VIII Ogródek Jordanowski, Suwalska 13.
17 sierpnia 16.00-19.00 Dom Kultury Świt, Wysockiego 11.
24 sierpnia 11.00-14.00 Biblioteka Publiczna dzielnicy Targówek, św. Wincentego 85.
24 sierpnia 16.00-19.00 Folwark Bródno, św. Wincentego 92.

Ostatnie warsztaty finałowe podsumowujące projekt odbędą się 7 września 15.00-19.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek, Kondratowicza 20.

Na warsztaty można zapisać się poprzez wysłanie krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i telefonem na adres kontakt@poledialogu.org.pl lub telefoniczną informację pod numerem 737 464 853. Można również skorzystać z prostego formularza elektronicznego: https://poledialogu.typeform.com/to/GJT3cT.

 

Źródło: UD Targówek

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda