mobile

Próbował obrobić sklep jubilerski

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 30-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany o kradzież z włamaniem w związku z kradzieżą rozbójniczą. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wtargnął do sklepu jubilerskiego, rzucił fragmentem kostki brukowej w szklaną gablotę i zabrał paletę z biżuterią. Kiedy wybiegł ze sklepu zaatakował przechodniów, którzy go ujęli. Zatrzymany przez bemowskich policjantów trafił do policyjnej celi. Za to może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja
Próbował obrobić sklep jubilerski

Całe zdarzenie rozegrało się w piątek wieczorem. Policjanci otrzymali zgłoszenie w związku z kradzieżą w sklepie jubilerskim, gdzie miało dojść do kradzieży biżuterii. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że mężczyzna wbiegł do sklepu i fragmentem kostki brukowej rzucił w szklana gablotę po czym zabrał paletę z biżuterią i wybiegł w kierunku wyjścia. W trakcie ucieczki mężczyznę próbowali ująć przechodnie, ten jednak szarpał się z nimi i użył wobec nich gazu pieprzowego próbując się oswobodzić i uciec. W końcu mężczyzna został ujęty. Patrol Policji zatrzymał 30-latka wraz ze skradzioną biżuterią.

Podczas zatrzymania mężczyzna był agresywny. Został on doprowadzony do policyjnej celi. Dalek sprawą zajęli się dochodzeniowcy, którzy gromadzili w tej sprawie materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem w związku z rozbojem. Za to może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda