mobile

Przed nami wielkie derby stolicy

W najbliższą sobotę, 10 listopada o godz. 18:00 w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 rozegrane zostanie niezwykle emocjonujące spotkanie. W ramach rozgrywek siatkarskiej II ligi mężczyzn odbędą się derby stolicy, w których MOS Wola Warszawa podejmie stołeczną Legię.

Marcin Kalicki
Przed nami wielkie derby stolicy

Podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika zajmują obecnie piątą lokatę w ligowej tabeli. Po bardzo dobrym początku sezonu siatkarze MOS Wola złapali nieco zadyszkę, ale w meczu derbowym zapowiadają walkę na całego. Derby rządzą się swoimi prawami. A zawodnicy wolskiej ekipy liczą na wsparcie swoich kibiców.

Dlaczego warto pojawić się w sobotę na Rogalińskiej? - Przede wszystkim dlatego, że mamy dwie porażki z rzędu i nie możemy dopuścić do trzeciej, a po drugie kibice Legii często pojawiają się na meczach i warto być tam chociażby dlatego, że tworzą świetną atmosferę do rywalizacji - mówi Brian Malangiewicz, kapitan MOS Wola Warszawa.

Drużyna gości zajmuje trzecie miejsce tracąc do lidera - BAS-u Białystok zaledwie dwa punkty. Z pięciu dotychczasowych meczy legioniści wygrali cztery. Jedną porażkę "Wojskowi" odnotowali w spotkaniu z liderem nieznacznie ulegając białostocczanom 2:3. Legia aspirująca do walki o najwyższe cele będzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla gospodarzy.

- Mecze derbowe zawsze są ciekawe i emocjonujące. Będziemy chcieli poprawić bilans z lokalnymi rywalami. Do tej pory przegraliśmy z Metrem i odnieśliśmy zwycięstwo z UW. Zapraszamy na Rogalińską i liczymy na doping, który pomoże nam wygrać derby - zachęca Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola Warszawa.

Zapraszamy wszystkich kibiców stołecznej siatkówki w najbliższą sobotę na Rogalińską.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda