mobile

Przedimprezowe triki urodowe

Impreza sylwestrowa to wydarzenie, na które wielu z nas czeka cały rok. Podczas tej wyjątkowej nocy chcemy wyglądać jak najlepiej. Dotyczy to szczególnie kobiet. Przedstawiamy urodowe triki, które sprawią, że będziemy zachwycać świetnym wyglądem.

Redakcja/ fot. pixabay.com
Przedimprezowe triki urodowe

W okresie zimowym problemem wielu osób jest szara, pozbawiona blasku skóra. Antidotum na tą niedoskonałość jest peeling, który oczyści cerę, a także maseczka, która zepwni odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Warto pamiętać o tym, że nieprzetestowany wcześniej produkt może uczulać. Lepiej zatem korzystać z kosmetyków, które dobrze znamy.

Promienny wygląd odbierają nam też sińce i cienie pod oczami. Istnieje kilka domowych sposobów, dzięki którym można je zniwelować. Są to okłady z ogórka, ziemniaka, herbaty, a także przykładanie kostek lodu lub zmrożonych łyżeczek. 

Także odpowiedni makijaż pomoże zniwelować wszelkie niedoskonałości, cienie pod oczami czy widoczne objawy zmęczenia po całym tygodniu. Korektor, rozświetlacz, bronzer i róż, to kosmetyki, które powinny znaleźć się w każdej damskiej kosmetyczce. Jeżeli masz cienie pod oczami, nanieś koniecznie korektor. Bronzer nakładamy pod kości policzkowe, na linię czoła tuż przy włosach, boki nosa oraz żuchwę. Rozświetlacz natomiast na szczyty kości policzkowych, łuk kupidyna i na powieki tuż pod brwiami. Dla uzyskania efektu świeżości policzki muskamy różem.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda