mobile

Przedświąteczne spotkanie Stowarzyszenia Monar "Przytul się w Warszawie"

Jutro w Centrum Pomocy Bliźniemu przy ulicy Marywilskiej 44a podczas przedświątecznego spotkania odbędzie się m.in. nowa odsłona projektu Dystrybutor Dobra.

Informacja prasowa/ fot. organizator
Przedświąteczne spotkanie Stowarzyszenia Monar "Przytul się w Warszawie"

Stowarzyszenie "Monar" serdecznie zaprasza na wydarzenie "Przytul się w Warszawie", które odbędzie się 1 grudnia (najbliższy piątek) w Warszawie w Centrum Pomocy Bliźniemu przy ulicy Marywilskiej 44a o g. 14.00. Organizatorami są warszawskie i łódzkie hotele grupy Orbis oraz Stowarzyszenie Monar. Podopieczni placówki będą mieli okazję przedświątecznie zasiąść do stołu, skosztować posiłków przygotowanych na tę okoliczność przez hotele i porozmawiać w miłej, ciepłej atmosferze. A wszystko to okraszone będzie szczyptą dobrego humoru autorstwa kabaretu CHYBA. Przy tej okazji zaprezentujemy też nową odsłonę projektu Dystrybutor Dobra, łączącego działania zmierzające do adaptacji zawodowej osób w trudnej sytuacji życiowej z sektorem biznesu, pokazując jak obie strony idealnie się uzupełniają, zmieniając rzeczywistość na lepsze.

Czas trwania: 2-3 h

Potwierdzenia na adres: e.rosowska@monar.org lub pod nr 609 357 707.

Pozdrawiam serdecznie

-- Ewa Lenna Rosowska Specjalistka ds. PR i komunikacji Stowarzyszenie MONAR ul. Nowolipki 9b 00-151 Warszawa Tel. +48 609 357 707 e.rosowska@monar.org www.monar.org

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko