mobile

Przedszkole przy ul.Tanecznej otwarte!

Dzieci rozpoczęły zajęcia w nowo wybudowanym Przedszkolu nr 157 przy ul. Tanecznej 74. Nowy obiekt zastąpił kontenerowe pomieszczenia z lat 70. Koszt budowy obiektu to 7 747 100,01 zł brutto zł. Przedszkole zapewnić ma 175 miejsc w 7 oddziałach. Uczęszczać do niego będą dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Informacja prasowa/fot. materiały prasowe
Przedszkole przy ul.Tanecznej otwarte!

- Jest to najnowocześniejsza na Ursynowie, a być może w całej Warszawie, placówka edukacyjna. Obiekt bogato wyposażony, z dużymi i jasnymi pomieszczeniami, spełniająca wszystkie założenia placówki integracyjnej,  a tym samym dedykowany dzieciom o różnych potrzebach. To kolejna inwestycja oświatowa wzmacniająca potencjał ursynowskiej oświaty – mówi Burmistrz Robert Kempa.

Inwestycja pozwoli w znacznym stopniu złagodzić sytuację związaną z zapewnieniem każdemu ursynowskiemu dziecku miejsca w przedszkolu publicznym. Nieznaczna korekta terminu zakończenia inwestycji wynika opóźnień po stronie operatora energetycznego, odpowiedzialnego za wykonanie przyłącza energetycznego niezbędnego do uruchomienia budynku.

Parametry określające wielkość przedszkola:

-  powierzchnia użytkowa –  1 498,7 m²

-  powierzchnia netto – 1 993,4 m²

-  liczba kondygnacji nadziemnych – 2

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda