mobile
REKLAMA

Przyjdź na Piknik Bokserski!

20 czerwca – ta data powinna kojarzyć się z emocjami, rozrywką i atrakcjami. Tego dnia w Fortach Bema na ul. Waldorffa 31 odbędzie się Piknik Bokserski. Galę bokserską poprowadzi Szymon Majewski.

TAGI
Przyjdź na Piknik Bokserski!

- Imprezę organizujemy przy wsparciu ludzi którym nie jest obojętne jak dzisiaj wygląda boks w Polsce - informuje fundacja "Sport dla Każdego", organizator wydarzenia.

Impreza rozpocznie się 20 czerwca o godz. 15:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć tarczę ze znanym bokserem oraz wziąć udział w koncercie i grillowaniu. O godz. 16:30 wszyscy chętni będą mieli okazję do wzięcia udziału w otwartym treningu "Boks dla Każdego". O godz. 17:45 odbędzie się wspólne trenowanie pod okiem doświadczonych bokserów, w którym uczestniczyć może każdy – nawet nie posiadający doświadczenia w tej dyscyplinie sportu.

Podczas wydarzenia pojawią się również liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży, m.in. zabawy z piłeczką refleksową i turniej na gruszce mierzącej siłę ciosu.

Imprezę zwieńczy III Gala Landowski Boxing Night o godz. 19:00, którą poprowadzi znany telewizyjny showman – Szymon Majewski.

Na terenie imprezy będzie ustawiony plac zabaw dla dzieci. Wszyscy głodomorzy zostaną uraczeni grochówką z kuchni polowej i potrawami z grilla.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem imprezy jest Landowskiboxing.com

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda