mobile
REKLAMA

Psia MISS-ka już jutro!

Rodzinna impreza plenerowa dla właścicieli psów i sympatyków zwierząt, których zachęcamy do udziału koniecznie ze swoimi pupilami. 

inf. pras.
TAGI
Psia MISS-ka już jutro!

W programie, m.in. wybory psich piękności (w których nie tylko wygląd się liczy, ale i charakterek), quizy i konkursy z nagrodami o tematyce psiej, akcja „Obdaruj Bezdomniaka” – zbiórka dla bezdomnych zwierząt psich akcesoriów (m.in. smyczy, obroży, szczotek, misek, koców, karmy), warsztaty plastyczne „Mój czworonożny przyjaciel”, „Pies Przestrzenny”, warsztaty recyklingowe prowadzone przez wolontariuszy Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! z tworzenia psich zabawek.

Podczas imprezy pracownicy fundacji przeprowadzą także akcję edukacyjną.  Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z lekarzem weterynarii, behawiorystą m.in. o psychice psa, chorobach neurologicznych, szczepieniach, psich zabawach, metodyce pracy nad trudnym psem. Nie zabraknie także parę słów na temat odpowiedzialności za pupila – akcja „Twój pies-Twoja kupa”. W wydarzeniu wezmą także udział przedstawiciele Fundacji  Amstaff Azyl -  omówią stereotypy związane z rasą, przekażą jak dobierać amstaffom obroże i kagańce.

Psia MISS-ka /8 lipca/ 16:00-19:00 / wstęp wolny

Praski Ogródek Sąsiedzki / al. Solidarności 55 – vis a vis „Miśków”

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko