mobile

Radość wielu mieszkańców stolicy. Koniec remontu Fantasmagorii

Zakończył się czteromiesięczny remont Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 14 "Fantasmagoria". Placówka zyskała nowe oblicze. Pojawiły się elementy drewniane przy regałach na książki, odnowiono ściany, sufit i podłogi.

Marcin Kalicki
Radość wielu mieszkańców stolicy. Koniec remontu Fantasmagorii

- To są te niezapomniane chwile, kiedy są czytelnicy, dla których warto biblioteki remontować, bo wszyscy mówią , że już książka jest niemodna, że już nie ma czytelników, a my z roku na rok notujemy coraz większe zainteresowanie książkami i naszymi punktami - mówi Grażyna Orzechowska-Mikulska, zastępca burmistrza Woli.

W dalszym ciągu profilem biblioteki przy ul. Młynarskiej jest literatura fantastyczna, z czego cieszy się wielu mieszkańców chętnie odwiedzających "Fantasmagorię". - To najlepsza biblioteka w Warszawie. To co się tutaj dzieje jest niesamowite. To nie tylko przemiłe panie bibliotekarki, które zawsze pomagają wybrać książki, które doradzą lub odradzą, wysłuchają, to także wielkie organizatorki i popularyzatorki literatury na Woli, dlatego tym bardziej cieszę się, że Wypożyczalnia po kilku miesiącach zostaje ponownie otwarta. Nowy wygląd to tylko miły dodatek - mówi pani Anna.

Z Wypożyczalni przy ul. Młynarskiej 35a czytelnicy mogą korzystać od dzisiaj od godz. 9:00. Zapraszamy!    

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda