mobile

Remontowe zmiany w ruchu

Ulica Okuniewska i L. Waryńskiego będą nieprzejezdne w najbliższy weekend (7-10 października). Wymieniana będzie nawierzchnia jezdni.

TAGI
Remontowe zmiany w ruchu

Źródło: www.ztm.waw.p

Od piątku, 7 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 10 października do godz. 5.00 planowane jest zamknięcie dla ruchu zachodniej jezdni ul. L. Waryńskiego pomiędzy ul. Stefana Batorego a ul. Goworka. Zamknięta dla ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Mokotowa. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Stefana Batorego – Wiśniowa lub al. Niepodległości – Rakowiecka.

Autobusy linii: 131, 138, 222, 501, 519, 522, N31, N37, N81, jadące w kierunku południowym, pojadą objazdem ciągiem ulic: Stefana Batorego - Wiśniowa - Rakowiecka do Puławskiej i dalej swoimi trasami. Utrudnienia związane są z odtworzeniem nawierzchni po pracach ciepłowniczych. Wykonawca prac zastrzega, że w przypadku złych warunków atmosferycznych remont zostanie odwołany.

 

W weekend, od piątku, 7 października od godz. 22.00 do poniedziałku, 10 października do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Okuniewska na odcinku od ul. Cyrulików do ul. 111 Eskadry Myśliwskiej. Wjazd i wyjazd z ul. 111 Eskadry Myśliwskiej (dojazd do Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych) będzie możliwy. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 1 Praskiego Pułku – Niemcewicza – Wspólna –Grzybowa – al. Komandosów – Ilskiego – Marsa. Powodem zmian jest wymiana nawierzchni jezdni.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda