mobile
REKLAMA

Rolkarze w centrum, drogowcy na ul. Radzymińskiej

Dziś, w czwartek 18 maja  wieczorem, na ulice wyjadą rolkarze. Kolejny fragment ul. Radzymińskiej będzie miał nową nawierzchnię – w najbliższy weekend frezowanie jezdni do centrum.

ZTM/informacja prasowa
TAGI
Rolkarze w centrum, drogowcy na ul. Radzymińskiej

 18 maja w godz. 21.00 – 23.00 odbyła się impreza NightSkating Warszawa i przejazd na rolkach. Uczestnicy wyruszyli sprzed pomnika Mikołaja Kopernika na ul. Krakowskie Przedmieście i będą przemieszczali się ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Most Józefa Poniatowskiego, al. J. Poniatowskiego, Rondo J. Waszyngtona, al. J. Waszyngtona, Rondo Wiatraczna, Grochowska, Zamieniecka, gen. A.E. Fieldorfa „Nila”, Wał Miedzeszyński, Wybrzeże Szczecińskie, Zamoście, Sokola, J. Zamoyskiego, Targowa, al. „Solidarności”, Jagiellońska, Rondo S. Starzyńskiego, Most Gdański, Z. Słomińskiego, Rondo Zgrupowania AK „Radosław”, al. Jana Pawła II, al. „Solidarności”, Bielańska, Wierzbowa, pl. marsz. J. Piłsudskiego, Królewska, Krakowskie Przedmieście. Na trasie przejazdu mogą występować chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów. Informacje o imprezie NightSkating Warszawa znajdują się na stronie nightskating.waw.pl.


Od piątku, 19 maja od godz. 22.00 do poniedziałku, 22 maja do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Radzymińskiej na odcinku od ul. Bystrej do ul. Młodzieńczej.  Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku al. Solidarności. Ruch będzie odbywał się po drugiej jezdni, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku al. Solidarności przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. Bystrą, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Młodzieńczą. Zamknięty będzie wyjazd na ul. Radzymińską z ulic Krynoliny i Mroźnej. Na jezdni wyłączonej z ruchu zostanie wymieniona nawierzchnia.

 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko