mobile

Rozpoczęły się dodatkowe zapisy na Bieg Niepodległości

29. Bieg Niepodległości to trzecia i zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”, której partnerem strategicznym jest od kilku lat PKO Bank Polski. W tegorocznej edycji przygotowano 18 tysięcy pakietów startowych.

inf. pras.
TAGI
Rozpoczęły się dodatkowe zapisy na Bieg Niepodległości

Bieg odbędzie się w sobotę 11 listopada 2017 r. i rozpocznie się wspólnym odśpiewaniem hymnu. Zawodnicy ruszą ze skrzyżowania al. Jana Pawła II i ul. Stawki o symbolicznej godzinie 11.11 i pobiegną w dwóch kolumnach – osoby w białych i czerwonych koszulkach – tworząc najdłuższą flagę Polski. 10-km trasa wiedzie m.in. al. Jana Pawła II, wiaduktem nad al. Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego do al. Niepodległości.

Po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń z pierwszej tury zapisów została jeszcze ostatnia pula pakietów startowych do rozdysponowania. Zapisy będą możliwe tylko w formie rejestracji internetowej – na stronie www.aktywnawarszawa.pl. Wszyscy rejestrujący się w ten sposób uczestnicy zobowiązani są do wniesienia opłaty startowej. Brak opłaty traktowany jest jako rezygnacja ze startu, a zgłoszenie może zostać usunięte z bazy danych. Koszt pakietu startowego to 60 zł.


źródło: aktywnawarszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko