mobile
REKLAMA

Rozpoznajesz ich? Zadzwoń!

Policjanci ze śródmiejskiego komisariatu wspólnie z Prokuraturą Rejonową Gdańsk-Śródmieście prowadzą śledztwo w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 27-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego. Do zdarzenia doszło 24 czerwca nad ranem w Gdańsku. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat proszone są o kontakt z policją.

KMP Gdańsk / fot. www.gdansk.policja.gov.pl
Rozpoznajesz ich? Zadzwoń!

Policjanci z komisariatu II wspólnie z Prokuraturą Rejonową Gdańsk-Śródmieście prowadzą śledztwo w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 27-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego. Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca nad ranem na gdańskim Śródmieściu. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Związek ze sprawą ma dwóch mężczyzn, których wizerunek opublikowała policja. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=zH8V_i5Xdy8.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na temat ich miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej  32/35 pod numerami telefonów 58 32-14-622 i 58 32-14-612 lub dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko