mobile

Ruszyła akcja „Kultura Na Widoku 2017”


Ruszyła akcja Kultura na Widoku 2017. Inicjatywa ma za zadanie zwrócić uwagę na bogactwo legalności źródeł,  przekonywać do legalnych źródeł kultury w czasach komputerowego piractwa, wyrównywać szanse w dostępie do dzieł kultury, jak też wykorzystania ich w zgodzie z prawem. Do dyspozycji uczestników, czwartej już edycji tego innowacyjnego projektu społeczno-kulturalnego, twórcy akcji przekazali ponad 1000 darmowych, bądź stosunkowo tanich utworów.

Mateusz Wysokiński
Ruszyła akcja „Kultura Na Widoku 2017”

Akcja od lat tworzona jest przez Legalną Kulturę - Fundacje, która od lat prowadzi akcje społeczną przekonywującą do korzystania z legalnych źródeł kultury. W tym roku, organizatorzy oddają nam do dyspozycji bardzo zróżnicowaną  oferte, poczynając od książek, filmów, aż po muzyke i interaktywne wizyty w najbardziej znanych muzeach świata.W roku 2017 w katalogu legalnych źródłem znaleźć możemy m.in. nominowany do nagrody Oscara ostatni film Andrzeja Wajdy ,,Powidoki", czy nagrodzony nagrodą Grammy album Iggy'ego Popa- Post Pop Depression.

Akcja skierowana jest do wszystkich miłośników kultury, odbywać sie bedzie w całej Polsce. Informacje o projekcie pojawią sie na instalacjach i plakatach w dużych i małych miastach, bibliotekach, domach kultury, jak też w pociągach Intercity Pendolino.

Wiecej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie akcji 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda