mobile
REKLAMA

Rzuć kostką na UKSW

W Auditorium Maximum UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 rozpoczęło się spotkanie fanów gier planszowych „Rzuć kostką -Maraton Gier Planszowych”. Organizatorem dwudniowego wydarzenia jest Game Troll TV – wszystko o grach planszowych i Samorząd Studentów UKSW.

Andrzej Sitko
TAGI
Rzuć kostką na UKSW

W tym roku po raz pierwszy fani gier planszowych spotkali się na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To kolejna edycja spotkań organizowanych przez Game Troll TV. Pierwsze wydarzenie było zorganizowane w 2011 roku. Na pasjonatów gier czekają gry strategiczne, rozrywkowe, wojenne, przygodowe i karciane. Organizatorzy zadbali, aby każdy znalazł dla siebie coś ciekawego, są więc też gry dla dzieci i dla początkujących. Nawet osoba, która nigdy nie grała w planszówkę znajdzie dla siebie odpowiednią grę.


- Na naszym spotkaniu na graczy czeka masa atrakcji. Organizujemy turnieje gier planszowych, karcianych i bitewnych. O godzinie 14 nagrywamy wspólnie z uczestnikami konwentu odcinek najlepszych gier wszech czasów wybranych przez widzów. O godzinie 16 będziemy rozdawać nagrody „Gra Roku Graczy 2016” i „Dziecięca Gra Roku Graczy 2016”. Plebiscyt zorganizował Game Troll TV. Zagłosowało prawie 7 tysięcy osób. Na uczestników, dziś i jutro, czeka losowanie całej masy gier, a dzieci otrzymują na miejscu drobne upominki – powiedziała Klaudia Jasik.


Na „Rzuć kostką -Maraton Gier Planszowych” spotkamy wydawców: Granna, Trefl, Portal Hasbro Polska, Rebel Pl, The Armory, MDR, Egmont, Orla Cafe, E-Legion.pl, Baldar, Alexander, którzy udostępnili swoje gry i przekazali swoje planszówki na losowanie nagród wśród uczestników wydarzenia.

W dniu dzisiejszym maraton gier potrwa do godziny 18.stej. Jutro, w niedzielę 12 marca organizatorzy zapraszają w godzinach 10 – 18.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko