mobile
REKLAMA

Sekret tkwi w przyprawach

W menu restauracji India King znajdziecie wyjątkowe dania kuchni indyjskiej. Każde z nich przyrządzane jest według oryginalnej receptury sporządzonej przez naszego Szefa Kuchni i właściciela restauracji – Kalesha Yusuf. Kucharza z wieloletnim doświadczeniem stojącego za sukcesem wielu indyjskich restauracji.

Redakcja
Sekret tkwi w przyprawach

Wszystko zaczęło się w Piasecznie, gdzie w 2014 roku otworzyliśmy naszą pierwszą restaurację Curry King, która spotkała się z wielką sympatią i uznaniem naszych gości. Uhonorowaniem naszego wysiłku w dbałość o każdy szczegół serwowanych dań było zdobycie nagrody w plebiscycie Warszawskiej Korony Smakosza w kategorii – lokal z najlepszym daniem regionalnym. Z czasem nasza restauracja stała się kultowym lokalem serwującym dania kuchni indyjskiej na najwyższym poziomie i stąd wziął się pomysł na otwarcie kolejnej restauracji na warszawskim Ursynowie – India King. 
Wybraliśmy Ursynów na naszą siedzibę, bo dojazd tutaj jest niezwykle prosty. Wystarczy podążać szlakiem niezwykłego zapachu przypraw, który dobiega z naszego małego raju na ziemi. A kończy się on tam, gdzie swoje drzwi otwiera przed Wami nasza restauracja.
W naszym menu znajdziesz wyjątkowe dania kuchni indyjskiej. Każde z nich przyrządzane jest według oryginalnej receptury przekazanej nam przez przodków. Serwujemy wyłącznie dania, które sami lubimy i polecamy naszym przyjaciołom. Rozkoszując się smakiem każdej potrawy odbędziesz niezwykłą podróż, w której przewodnikiem stanie się Twoje podniebienie. Tajemnica tkwi w sposobie ich przyrządzenia. Potrzebny jest do tego gliniany piec tandor i ... - reszta niech zostanie zagadką, która będziesz odkrywać na swoich talerzach. Doświadczeni kucharze przybyli prosto z Indii, aby podarować Ci coś, czego nigdy nie zapomnisz. Byliśmy świadkami wielu romansów - romansów pomiędzy jedzeniem a naszymi gośćmi. Wiele osób otwarcie przyznało, że po zjedzeniu wyjątkowych potraw z menu IndiaKing zakochało się w kuchni indyjskiej. I wcale nie zamierzają przerywać tej miłosnej przygody.  Każdego gościa traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby go zachwycić. 
Każda podróż odbywa się pewnym szlakiem. U nas jest on ułożony z niezwykle aromatycznych i kolorowych przypraw. Kolendra, kozieradka, kardamon i szafran to raptem kilka z nich, które oferuje nasza restauracja. Metro Natolin to punkt początkowy, w którym zaczynasz grę ze smakiem. Ale nie bój się - u nas każdy wygrywa. Nagrodą jest przyjemnie spędzony czas w niezwykłym miejscu. Nasz personel jest odzwierciedleniem serwowanych potraw - jest mieszanką tego, co najlepsze.  
Po wizycie u nas określenie dobra restauracja okaże się niewystarczające. Z pewnością zechcecie powracać i próbować kolejnych pozycji z menu. U nas spotkacie się z rodziną i przyjaciółmi, świętując najważniejsze dla Was chwile. A ich ukoronowaniem będą niesamowicie przepyszne indyjskie potrawy. Już po jednym kęsie poczujecie, że to zupełnie inny świat i staniesz się bohaterem orientalnej opowieści. 
Nasze starania i dbałość o gości zostały docenione poprzez uhonorowanie naszej restauracji nagrodą Złotego Widelca 2016 w plebiscycie promującym warszawską gastronomię Warszawa od kuchni. Jesteśmy wdzięczni Wam – drodzy goście, że jesteście z nami. Dziękujemy za miłe słowa, pochwały dla kucharzy i obsługi, a tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas odwiedzić serdecznie zapraszamy na Ursynów do India King lub do Piaseczna do Curry King.
Dziękujemy 

Curry King – al. 3-go maja 1 Piaseczno (Zalesie Dolne) 
Tel.: 22 464 84 40 lub 506 18 24 99
www.curry-king.pl

India King – F. M. Lanciego 16 (Ursynów) 
Tel.:22 121 78 64 lub 575 786 444
Www.indiaking.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko