mobile

"Siatkarska szkoła" na Białołęce

Białołęka podpisała umowę o współpracy z ONICO Warszawa, czołowym klubem w siatkówce męskiej w kraju. Dzięki temu dołączyła do programu City Club, którego celem jest popularyzacja zajęć sportowych wśród najmłodszych.

Redakcja / fot. pixabay
"Siatkarska szkoła" na Białołęce

ONICO Warszawa od lat nazywane jest kuźnią polskich talentów. Tutaj swoją przygodę z profesjonalną siatkówką zaczynało wielu najpopularniejszych polskich siatkarzy.

W najbliższym czasie na terenie Białołęki odbędzie się trening piłki siatkowej programu „Siatkarska szkoła” oraz spotkanie dla dzieci w wieku szkolnym z Bartoszem Kurkiem – najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Świata, który wprowadzi dzieci w świat sportu, a także opowie o swojej karierze siatkarskiej.

Ponadto Urząd Dzielnicy przygotował dla najmłodszych mieszkańców udział w asyście siatkarskiej, która w meczu z Jastrzębskim Węglem wyprowadzi zawodników obu drużyn na boisko.

Rodzice, którzy chcą zgłosić swoje dzieci do udziału w eskorcie podczas meczu ONICO Warszawa z Jastrzębskim Węglem, który odbędzie się 17 marca o godz. 20.30 na warszawskim Torwarze zobowiązani są do wypełnienia Zgody na udostępnienie wizerunku oraz Zgody na udział w eskorcie. Wypełnione dokumenty wraz ze zgłoszeniem należy przesłać na adres e-mail: bialoleka.sportowa@um.warszawa.pl. Dzieci uczestniczące w eskorcie muszą pojawić się 2 godziny przed meczem, a jeden opiekun otrzyma bilet na wydarzenie.

źródło: Urząd Dzielnicy Białołęka

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda