mobile
REKLAMA

Skonsultuj się z farmaceutą w Wola Parku

Wola Park wraz z Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji ponownie zaprasza do udziału w akcji „Skonsultuj z Farmaceutą”. Tegoroczna odsłona projektu odbędzie się w sobotę, 17 listopada i będzie skupiona na profilaktyce cukrzycy.

Informacja prasowa
Skonsultuj się z farmaceutą w Wola Parku

Akcja profilaktyczna „Skonsultuj z Farmaceutą” odbywa się dwa razy do roku i skupia się na zagadnieniach związanych z cukrzycą, nadciśnieniem i zasadami zdrowego żywienia. Wola Park już po raz kolejny angażuje się w ten projekt, który daje okolicznym mieszkańcom możliwość udziału w bezpłatnym spotkaniu ze specjalistami z dziedziny farmacji, dietetyki i kosmetologii.

Organizatorem wydarzenia jest warszawski oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji - organizacja zrzeszająca studentów i absolwentów farmacji. Celem cyklicznego spotkania ze specjalistami jest podniesienie świadomości społecznej w zakresie opieki i prewencji najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych. Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło zagadnień związanych z rozpoznawaniem i leczeniem cukrzycy.

Poza konsultacjami, organizatorzy oferują także m.in. analizę składu ciała, określenie zawartości tkanki tłuszczowej, kontrolę poziomu glikemii i pomiar ciśnienia tętniczego. Wydarzenie jest bezpłatne, rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 16.00. Stoiska konsultacyjne powstaną w holu głównym Wola Parku na poziomie 1, w pobliżu kawiarni Grycan.

Źródło: Havas PR Warsaw

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda