mobile

Słynny iluzjonista Andrew Basso w Polsce!

Podróż w czasie i czytanie w myślach – wszystko to za sprawą specjalizującego się w sztuce ucieczek iluzjonisty!

Marlena Głosińska
Słynny iluzjonista Andrew Basso w Polsce!

W kinie Iluzjon odbyło się specjalne spotkanie promujące europejskie tournée „The Illusionists Live”. Uczestnicy mieli okazję spotkać się z wybitnym iluzjonistą i na własnej skórze przekonać się jak to jest być naocznym świadkiem gdy niemożliwe staje się możliwe.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Mogli zobaczyć specjalnie przygotowany zwiastun spektaklu, zadać pytania Andrew, a także zobaczyć kilka wyjątkowych sztuczek na żywo. Iluzjonista, choć jak twierdzi był nieprzygotowany, pokazał między innymi jak w ciągu zaledwie kilku sekund potrafi wydostać dłonie z mocno związanego sznura, a także cofnąć wskazówki zegara i przenieść się w czasie nawet nie dotykając urządzenia.

Głównym powodem wizyty Andrew Basso w Polsce była promocja wyjątkowego show. „The Illusionists Live” będzie można obejrzeć w Polsce już 15 lutego. To widowisko, które na jednej scenie gromadzi najlepszych iluzjonistów z całego świata. O dobrą zabawę i niesamowite emocje widzów poza Andrew zadbają także: Kevin James, Luis De Matos (Mistrz Magii), James More (Mistrz Oszustwa), Enzo (Niezapomniany), Yu Ho-Jin (Manipulator) oraz Sos i Victoria (Mistrzowie Przeobrażeń).

- To prawdziwe gwiazdy, wyznaczające standardy dla całego świata magii. Ci ludzie na swoich indywidualnych pokazach  gromadzą miliony widzów, a tutaj mamy ich wszystkich w jednym miejscu – powiedział podczas spotkania Andrew Basso.

Pewne jest, że w Polsce chyba nigdy jeszcze nie było magicznego widowiska na taką skalę. Show ma na celu między innymi obudzenie w dorosłych dziecięcego zachwytu i radości.

„The Illusionists Live” stało się przebojem kasowym na całym świecie. Jest najlepiej sprzedającym się spektaklem magicznym na Broadwayu. W Polsce będziemy mieli okazję obejrzeć go w 3 miastach:

- Kraków, 15 - 17 luty;

- Gdańsk, 22-24 marzec;

- Warszawa, 10-14 kwiecień.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać między innymi iluzje, lewitacje, czytanie w myślach czy też znikanie. Bilety na spektakl „The Illusionists Live” dostępne są na stronie eBilet.pl.

Spot promujący wydarzenie można obejrzeć tutaj.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda