mobile
REKLAMA

Smaki dzieciństwa w Zdrowej Garmażerii

Zdrowa Garmażeria działa już od ponad pięciu lat. To firma z tradycjami, która codziennie szykuje świeże produkty na podstawie sprawdzonych, domowych przepisów.

Redakcja
Smaki dzieciństwa w Zdrowej Garmażerii

W ofercie firmy odnajdziemy wyroby klasyczne oraz nowoczesne. Możemy przebierać w rodzajach pierogów tradycyjnych (np. ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem z indyka, białym serem i suszonymi pomidorami z bazylią) a także z mąk bezglutenowych. Tu mamy również do wyboru kilkanaście możliwości nadzienia, np. kaszą i jabłkiem, mięsem i oliwkami, albo szpinakiem i fetą.

Dla mięsożerców w Zdrowej Garmażerii znajdzie się szeroki wybór przysmaków. Znajdziemy tu m.in. gołąbki, pasztety i takie klasyki polskiej kuchni jak bigos, smalec czy nóżki wieprzowe w galarecie. Nie mogłoby też zabraknąć wyrobów z mąki. Propozycji na pyszny i zdrowy posiłek jest mnóstwo: naleśniki, placki (z jabłkiem, z cukinii czy brokuła), krokiety, kopytka (buraczane, dyniowe i klasycznie ziemniaczane), a także pyzy i uszka. Jest z czego wybierać!

Zdrowa Garmażeria nie zapomina o weganach. W ofercie znajdziemy więc pyszne pasztety - z soczewicy, tofu, cukinii lub fasoli z gruszką oraz gołąbki z kaszą i grzybami.

Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu ze świeżych i naturalnych składników oraz przypraw. To decyduje o ich wartościach odżywczych i najwyższej jakości. A także o smaku, który przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, gdy można było zajadać się babcinymi daniami.

Zdrową Garmażerię znajdziemy na Grochowskiej 242, a także wkrótce na placu Mirowskim 1 (paw.36). Możemy też złożyć zamówienie z dostawą na terenie całej Warszawy i odebrać swój zdrowy posiłek w domu. Warto spróbować!

Zdrowa Garmażeria

ul. Grochowska 242, Warszawa
Pon - Pt  8:00 - 19:00
tel. 662 456 425
www.zdrowagarmazeria.pl
kontakt@zdrowagarmazeria.pl

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda