Smutna sobota na Hutniku

Piłkarze Hutnika Warszawa przegrali u siebie z Victorią II Sulejówek 0:2, w meczu 15. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Porażki doznali również koszykarze.

Przemysław Popek

Po bezbarwnej pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Goście próbowali zagrażać głównie po stałych fragmentach gry. W 58. minucie po jednej z nielicznych sytuacji zawodnik Victorii II oddał skuteczny strzał sprzed pola karnego. Później dwukrotnie piłka stawała w błocie przy linii bramkowej rywala. W ostatniej minucie zespół z Sulejówka podwyższył rezultat meczu.

Świadkami niezwykle zaciętej rywalizacji byli kibice w hali przy ulicy Staffa 3/5. Od pierwszych minut mecz stał pod znakiem twardej i wyrównanej gry, a żadna z drużyn nie potrafiła sobie wyrobić znaczącej przewagi. Dopiero w połowie trzeciej kwarty Stal Stalowa Wola odskoczyła na rekordowe w tym spotkaniu 12 oczek różnicy. Od tego momentu Hutnicy przystąpili do odrabiania strat, która na 30 sekund do końca wynosiła już tylko 2 punkty! Jednakże zimną krew końcówce zachowali goście i to oni po meczu mogli się cieszyć z kolejnych 2 punktów do ligowej tabeli, wygrywając z Hutnikiem 87:83.