mobile

Smutna sobota na Hutniku

Piłkarze Hutnika Warszawa przegrali u siebie z Victorią II Sulejówek 0:2, w meczu 15. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Porażki doznali również koszykarze.

Przemysław Popek
TAGI
Smutna sobota na Hutniku

Po bezbarwnej pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Goście próbowali zagrażać głównie po stałych fragmentach gry. W 58. minucie po jednej z nielicznych sytuacji zawodnik Victorii II oddał skuteczny strzał sprzed pola karnego. Później dwukrotnie piłka stawała w błocie przy linii bramkowej rywala. W ostatniej minucie zespół z Sulejówka podwyższył rezultat meczu.

Świadkami niezwykle zaciętej rywalizacji byli kibice w hali przy ulicy Staffa 3/5. Od pierwszych minut mecz stał pod znakiem twardej i wyrównanej gry, a żadna z drużyn nie potrafiła sobie wyrobić znaczącej przewagi. Dopiero w połowie trzeciej kwarty Stal Stalowa Wola odskoczyła na rekordowe w tym spotkaniu 12 oczek różnicy. Od tego momentu Hutnicy przystąpili do odrabiania strat, która na 30 sekund do końca wynosiła już tylko 2 punkty! Jednakże zimną krew końcówce zachowali goście i to oni po meczu mogli się cieszyć z kolejnych 2 punktów do ligowej tabeli, wygrywając z Hutnikiem 87:83.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko