mobile
REKLAMA

Sobota w 19. Dzielnicy

W sobotę, 11 czerwca w 19. Dzielnicy przy ul. Kolejowej 47 odbyła się Letnia Scena, wydarzenie dla całej rodziny. Oprócz wspaniałej zabawy dla najmłodszych i ich rodziców, uczestnicy mogli poznać 19. Dzielnicę.

Sobota w 19. Dzielnicy

Spektakle teatralne, koncerty, zabawy i pokaz mody – to atrakcje, które czekały na warszawiaków, którzy postanowili spędzić dzień przy ulicy Kolejowej 47.

Letnia Scena 19. Dzielnicy jest pomysłem 19. Dzielnicy, żeby wyjść do mieszkańców Warszawy i zaprosić ich na dzień pełen atrakcji w 19 dzielnicy, żeby mogli zobaczyć osiedle i okolicę. Przez cały dzień dzieci z rodzicami świetnie się u nas bawili. Mieliśmy bardzo dużo atrakcji. Zaczęliśmy rodzinną grą miejską „Muzyczne osiedle”, w której wzięło 30 drużyn. Punkty gry były zlokalizowane i w 19. Dzielnicy i na Polach Mokotowskich, na pikniku mieszkaniowym „Dni Warszawy” – powiedziała Sylwia Sikorska, Kulturalnie.waw.pl

Na spektakl „Leśne przygody Jasia i Małgosi” zaprosił dzieci duet JaHa, który po przedstawieniu zaprosił najmłodszych widzów na warsztaty teatralne.

MaLila Tu Tu z kolei zaprosiła na pokaz mody – modelkami były mamy z córkami – najmłodsza modelka miała około roku. Bardzo ciekawą propozycją organizatorów były zajęcia z zumby. Każdy, kto chciał spróbować swoich sił w roli wokalisty mógł wziąć udział w karaoke z Agnieszką Konarską, która wieczorem zagrała koncert. Wystąpił też Paweł Skiba, wokalista zespołu MY BIKE.

Na uczestników gry miejskiej czekały nagrody ufundowane przez: Wola Park, wydawnictwo Zakamarki, Egmont, Granna, CzuCzu oraz Explore Team. Wśród osób, które wzięły udział w konkursie „Powitaj lato ze Stacją Wellness” rozlosowano 20 voucherów na bezpłatną konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała w Stacji Wellness.

Andrzej Sitko

Fot. 19.Dzielnica

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko