mobile

Specjalny transport róż do hali Torwar zamówiony. Amy Lee utonie w kwiatach!

Już we wtorek czeka nas wielkie wydarzenie muzyczne! Evanescence ze swoją charyzmatyczną wokalistką Amy Lee po raz pierwszy wystąpi w Polsce. To będzie niezapomniany koncert, w czasie którego frontmanka zespołu zostanie obsypana różami! Specjalny transport kwiatów został już zamówiony! 

informacja prasowa
TAGI
Specjalny transport róż do hali Torwar zamówiony. Amy Lee utonie w kwiatach!

Koncert Evanescence odbędzie się 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Zespół przyjedzie do naszego kraju prosto z festiwalu muzycznego „Graspop Metal Meeting” w belgijskim Dessel.  
Przed pojawieniem się amerykańskiego zespołu na scenie w Warszawie, jako support, wystąpi polski zespół Strażacy – laureaci konkursu dla młodych kapel Antyradia Antyfest podczas Jarocin Festival 2016. Początek ich występu o godzinie 19.30. Następnie po krótkiej przerwie, około godziny 20.30, na scenę wejdzie zespół Evanescence, którego niekwestionowaną ozdobą  jest charyzmatyczna frontmanka Amy Lee. To dla jej urody i kunsztu wokalnego przygotowana została spektakularna akcja z czerwonymi różami.  

- Z inspiracji fanów Evanescence, a zwłaszcza charyzmatycznej Amy Lee, zamówiliśmy kilka tysięcy czerwonych róż. Dotrą one do hali Torwar tuż przed wtorkowym koncertem. Jak już sygnalizowaliśmy, chcemy, aby publiczność z sektorów usytuowanych przed sceną, rzuciła róże w kierunku Amy stojącej na scenie. Będzie to swoisty hołd złożony artystce w uznaniu jej potężnego głosu i nieprzeciętnej urody. Akcję planujemy w czasie pierwszego utworu. Fani dostaną kwiaty tuż przed wejściem na halę – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Dzięki różanej akcji, pierwszy koncert Evanescence w Polsce, pozostanie z pewnością na długo w pamięci fanów. A spodziewać się możemy dobrego, mocnego grania. Podczas występu nie zabraknie największego hitu zespołu, który szturmem zawojował listy przebojów, czyli „Bring Me To Life”. Czy wokalistka zaprezentuje także jakiś nowy utwór z przygotowywanej  właśnie płyty „Synthesis”? Przekonamy się w czasie koncertu. 

Występ Evanescence w Polsce organizuje agencja Prestige MJM. Koncert odbędzie się 20 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Bilety na to wydarzenie, w cenie od 110 zł, można nabywać poprzez strony www.bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik w całym kraju. 
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko