mobile
REKLAMA

Sportowych przetargów ciąg dalszy

Na gości ośrodka „Szczęśliwice” czekają kolejne zmiany. Mata igielitowa stoku narciarskiego zostanie wymieniona na nową. Dzięki temu poprawi się komfort jazdy i bezpieczeństwo użytkowników stoku. Trwa przetarg, który wyłoni wykonawcę tych robót.

inf. pras.
TAGI
Sportowych przetargów ciąg dalszy

 

Rewitalizacja ośrodka „Szczęśliwice” zakłada nie tylko modernizację budynku głównego, ale przede wszystkim wymianę maty na stoku. Ogłaszamy przetarg, który wyłoni wykonawcę tych prac – mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy i dodaje – Warto przypomnieć, że stok narciarski „Szczęśliwice” jest jedynym tego typu obiektem na Mazowszu i jednym z nielicznych w Polsce, umożliwiającym uprawianie narciarstwa przez cały rok. Na jego modernizację zostanie przeznaczonych blisko 16 mln zł, dzięki czemu będziemy mogli znacznie podnieść standard techniczny obiektu i poprawić komfort i bezpieczeństwo jego użytkowania.

 

Obecna mata igielitowa zostanie wymieniona na nową matę zjazdową zarówno na samym stoku, jak i na trasach wyciągów narciarskich. Remontowi poddana zostanie również drewniana konstrukcja tarasu widokowego w górnej części stoku oraz stacja górnej kolei krzesełkowej.

 

Obecnie trwa postępowanie, które wyłoni wykonawcę tych prac. Zainteresowane przedsiębiorstwa mogą składać swoje oferty do piątku, 4 sierpnia. Oferty muszą uwzględnić zagospodarowanie ok. 8500 m² powierzchni pokrytej matą i całoroczne użytkowanie stoku. Podstawowym kryterium oceny ofert jest cena, która w 60% będzie stanowić o wyborze wykonawcy. 20% można uzyskać za parametry maty zjazdowej, 15 % za okres gwarancji, natomiast pozostałe 5% za skrócenie czasu realizacji zamówienia.

 

Wszystkie prace powinny zakończyć się w ciągu 180 dni, przy czym termin ich rozpoczęcia planowany jest na 1 kwietnia 2018 r.

 

Modernizujemy miejskie ośrodki sportu
Ogłoszony właśnie przetarg jest częścią projektu modernizacji siedmiu ogólnomiejskich ośrodków sportu. W sumie na ich remonty i unowocześnianie wydatkowanych zostanie ponad 100 milionów złotych. Więcej informacji o inwestycjach tutaj. W ostatnim czasie zawarto szereg umów na różnego rodzaju prace:

·         27 czerwca 2017 r. zawarta została umowa na „Modernizację węzła cieplnego w Ośrodku Inflancka przy ul. Inflanckiej 8 w Warszawie” z wykonawcą: HYDROS Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra, ul. Stanisława Kulczyńskiego 14/31, 02-777 Warszawa.

 

·         27 czerwca 2017 r.  zawarta została umowa na „Wymianę powłoki pneumatycznej nad basenem wraz z wykonaniem wentylacji mechanicznej w Ośrodku Inflancka przy ul. Inflanckiej 8 w Warszawie” z wykonawcą: COMFORTCLIMA Grzegorz Grzenda, ul. Bolesława Prusa 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

 

·         10 lipca 2017 r. zawarta została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej wraz z dokumentacją kosztorysową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych przebudowy Ośrodka Hutnik dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42 (Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA)” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, z wykonawcą: PIG Architekci Sp. z o.o. ul. Stępińska 22/30 lok. 506A, 00-739 Warszawa.

 

·         12 lipca 2017 r. zawarta została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej wraz z dokumentacją kosztorysową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych przebudowy Ośrodka Całoroczny Stok Narciarski dla zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja budynku w Ośrodku Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, z wykonawcą: Grafit Architekci Sp. z o.o. Sp. k. ul. Filtrowa 67D lok. 113, 02-055 Warszawa.
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko