mobile

Spotkanie autorskie z Kubą Wojewódzkim

Do Empiku przy Marszałkowskiej  we wtorkowe popołudnie zawitał Kuba Wojewódzki.  Niedawno wydana autobiografia dziennikarza  trafiła na listę najlepiej sprzedających się książek, a on sam świetnie ją i siebie zaprezentował podczas spotkania autorskiego.

Katarzyna Bastrzyk
Spotkanie autorskie z Kubą Wojewódzkim

Nazwisko Wojewódzki wywołuje bardzo zróżnicowane reakcje, jedni go kochają, inni nienawidzą. Ale to bez wątpienia bystry, inteligentny i bezpośredni dziennikarz i w swoim dziennikarstwie jest bezbłędny. 

Kiedy wydał swoją autobiografię w świecie mediów zadrżało, a wszyscy niewątpliwie czekali aby moc przeczytać o życiu Króla TVN-u.  

Do Empiku Kuba Wojewódzki  przyszedł punktualnie, bo uważa, ze punktualność, a tym samym szacunek dla gości jest najważniejszy. 

Spotkanie prowadziła Justyna Dżbik- Kluge , która poradziła sobie znakomicie i była bardzo odpowiednio dobraną osobą do zadawania pytań.  

Można było dowiedzieć dlaczego książka nazywa się  „Nieautoryzowana  autobiografia”, o czym ona jest dla samego autora. Wspominał wywiady z ludźmi, które  w książce się znajdują i nie ukrywał zdziwienia, ze część osób obecnie wypiera historie opisane przez niego. 

Powiedział, ze sam jest przykładem osoby, która konsekwentnie dąży do celu, a wtedy wszystkie marzenia się spełnią. 

Na koniec podsumował, być może nie do końca pozytywną prawdę , ze zawód dziennikarza, takiego jakim jest on wymaga w 30% talentu, 30% pracowitości i aż 40% szczęścia. 

Na pewno jednak wiele osób zainspirował do wielu działań ku polepszeniu swojej przyszłości. 

Po krótkim wywiadzie można było porozmawiać z Kubą, zrobić sobie zdjęcie czy wziąć autograf. Tłumy wychodziły prawie poza sklep, było mnóstwo chętnych. Autor jednak konsekwentnie spotkał się ze wszystkimi, czekał do ostatniej osoby, a do każdej zagadywał z dużym zainteresowaniem i skupieniem. Na pewno wielu artystów mogłoby brać z niego przykład.  

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda