mobile

Spotkanie z twórcami serialu "Ślepnąc od Świateł"!

Nie lada gratka dla fanów nowego serialu HBO - "Ślepnąc od Świateł"!

Marlena Głosińska
Spotkanie z twórcami serialu "Ślepnąc od Świateł"!

Worek Kości - miejsce, które słynie z organizacji niebagatelnych wydarzeń, koncertów, spotkań. Tym razem postawili na coś dla fanów seriali. 14 listopada odbyło się wyjątkowe spotkanie z twórcami serialu HBO „Ślepnąc od Świateł”.

W spotkaniu wzięli udział: Reżyser - Krzysztof Skonieczny, scenarzysta oraz twórca książki o tym samym tytule - Jakub Żulczyk oraz producentka - Iza Łopuch. Całość poprowadził dziennikarz Radiowej Trójki - Jan Niebudek.

Kilka słów o „Ślepnąc od Świateł :

Długo oczekiwana premiera serialu miała miejsce 27 października na HBO oraz HBO GO. Serial tworzy osiem odcinków, które powstały na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Opowiada on historię dilera kokainy, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos. Konieczność podjęcia ważnych decyzji, dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie wywracają jego świat.

W głównego bohatera wcielił się debiutujący Kamil Nożyński. Na ekranie towarzyszą mu między innymi: Jan Frycz, Cezary Pazura, Marta Malikowska oraz Robert Więckiewicz. „Ślepnąc od świateł” formalnie jest serialem, ale tak naprawdę można mówić o nim jak o ośmiogodzinnym filmie, podzielonym na rozdziały w postaci odcinków.

Spotkanie zorganizowane w Worku Kości przyciągnęło ogromną ilość osób. Wśród publiczności znajdowali się zarówno fani serialu, jak i Ci, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody ze „Ślepnąc od Świateł” .

Zafascynowana i zaciekawiona widownia chłonęła słowa wypowiadane z ust twórców serialu. Zdawało im się nawet nie przeszkadzać siedzenie na podłodze.

A o umilenie wieczoru Worek Kości zadbał jak zwykle doskonale, przygotowując specjalnie na tę okazję wyjątkowe, limitowane koktajle.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda