mobile

Stodoła w rytmie Rock Polo!

11 października klub Stodoła opanował Rock Polowy szał. A to wszystko za sprawą uwielbianego przez Polaków przedstawiciela tego gatunku muzycznego - Sławomira!

Marlena Głosińska
TAGI
Stodoła w rytmie Rock Polo!

Koncert Sławomira w klubie Stodoła przyciągnął sporą grupę fanów artysty w różnym wieku. Wśród publiczności nie zabrało tych największych, którzy, jak powiedział sam Sławomir, byli już na jego 40 koncertach

Specjalnie dla Warszawskich fanów Sławomir przygotował wyjątkową niespodziankę. Zaprezentował premierowo swój nowy utwór - „Weselny Pyton”, który spotkał się z ogromną aprobatą ze strony publiczności! 

Klub rozświetlały kolorowe, nastrojowe światła, które zadbały o klimat imprezy. Publiczność bawiła się w rytmie muzyki do utraty tchu. Nie zabrakło także wzruszeń i czułości, zarówno wśród fanów jak i na scenie, między Sławomirem i jego żoną. Kajra wyglądała zjawiskowo, lśniła niczym jej skrząca się cekinowa sukienka. 

Koncert Sławomira był niewątpliwie jednym z najbardziej kolorowych i radosnych wydarzeń ostatniego tygodnia. Na twarzach ludzi widniały uśmiechy, a wszystko to za sprawą artysty, jego małżonki, oraz grających z nimi na scenie muzyków. 

Wydarzenie opisać można jednym zdaniem - Miłość Miłość w Stodole! ❤️

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda